Znaleziono 0 artykułów
03.08.2021

Limitowana kolekcja ubrań i gadżetów dla fanów serialu „Przyjaciele”

03.08.2021
(Fot, materiały prasowe)

Po 27 latach „Przyjaciele” znów się spotkali. Obsada serialu połączyła siły z firmą Represent, aby zaprojektować limitowaną linię odzieży i dodatków zdobioną kultowymi scenami z serialu. Efektami prac podzielili się na Instagramie.

Pół roku temu Matthew Perry otworzył sklep internetowy z gadżetami zdobionymi nadrukami nawiązującymi do granej przez niego postaci w „Przyjaciołach”, a dochód z ich sprzedaży przeznaczył na szczytny cel. Teraz do serialowego Chandlera dołączają pozostali członkowie manhattańskiej paczki.

Kolekcja Cast została podzielona na trzy części, które będą sukcesywnie trafiać do sprzedaży przez następne dziewięć miesięcy. Debiutancka seria inspirowana jest trzema pierwszymi sezonami „Przyjaciół”, a w jej skład wchodzą między innymi: alabastrowa koszulka z podobizną Phoebe (Lisa Kudrow) śpiewającą piosenkę „Smelly Cat”, liliowa bluza ze słynną frazą Moniki (Courtney Cox) „I know” czy z nadrukiem inspirowanym sceną pierwszego pocałunku Rachel (Jennifer Aniston) i Rossa (David Schwimmer) z hasłem „Lobster”, nawiązującym do wywodu Phoebe na temat homarów, które łączą się na całe życie.

Połowa dochodu ze sprzedaży gadżetów zostanie przeznaczona na pomoc fundacjom „bliskim sercom gwiazd”. Aniston za pośrednictwem Instagrama poinformowała, że jej część pomoże podopiecznym organizacji Americares, która zapewnia opiekę zdrowotną oraz psychologiczną osobom dotkniętym przez pandemię. Schwimmer wesprze The Rape Foundation, pomagającą ofiarom napaści na tle seksualnym, a Cox – EBMRF, organizację której celem są badania kliniczne i podnoszenie świadomości na temat pęcherzowego oddzielania się naskórka.

Pola Dąbrowska
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Limitowana kolekcja ubrań i gadżetów dla fanów serialu „Przyjaciele”
Proszę czekać..
Zamknij