Znaleziono 0 artykułów
13.09.2023

Linia kosmetyków Textured Hair marki Authentic Beauty Concept do włosów kręconych i falowanych

13.09.2023
Linia Textured Hair marki Authentic Beauty Concept (Fot. Materiały prasowe)

Nowa linia do włosów falowanych i kręconych powstała we współpracy z fryzjerem Evanem Josephem, ekspertem w dziedzinie włosów o różnej sile skrętu, od tych lekko falowanych po intensywnie kręcone. Produkty Textured Hair bazują na pozyskiwanym w zrównoważony sposób maśle Murumuru i oleju lnianym, które silnie odżywiają i wzmacniają włosy.

Utrzymanie odpowiedniej równowagi PEH jest podstawą w dbaniu o naturalne piękno włosów, zwłaszcza, jeśli są to włosy teksturyzowane, czyli takie, które mają potencjał do wydobycia skrętu. Formuły opracowane wspólnie z Evanem Josephem, który pasjonuje się pielęgnacją włosów kręconych, bazują na maśle Murmuru i oleju lnianym.

Masło Murumuru obecne w kosmetykach Authentic Beauty Concept, jest pochodzenia naturalnego, zbierane ręcznie przez lokalną społeczność regionu Marajó w Brazylii. Masło uszczelnia łuski włosa i odpowiada za odpowiedni poziom utrzymania wilgoci, dzięki czemu włosy kręcone, które są suche z natury, zachowują miękkość i nawilżenie.

Linia Textured Hair marki Authentic Beauty Concept (Fot. Materiały prasowe)

Drugim kluczowym składnikiem jest olej lniany, który zmniejsza szybkość parowania wody z włosów, wzmacnia je i utrzymuje gładkość. Olej lniany to także bogate źródło witaminy E, B1, B2, B6 i biotyny, czyli związków odżywiających i zapobiegających łamliwości i rozdwajaniu się końcówek.

Najnowsza linia kosmetyków marki Authentic Beauty Concept zapewni indywidualne podejście do potrzeb włosów kręconych i falowanych, a także pozwoli dobrać rytuał, który podkreśli wyjątkową teksturę włosów. 

Maja Kierul
Proszę czekać..
Zamknij