Znaleziono 0 artykułów
27.02.2023

Ukojenie dla skóry

27.02.2023
Fot. Materiały prasowe

Jednolity koloryt skóry to marzenie wielu z nas. Zaczerwienienia redukuje lotion Jan Marini RosaLieve. Sprawdzony produkt z topestetic.pl przynosi też potrzebne ukojenie.

Po zimie skóra bywa zmęczona, a jednym z objawów dyskomfortu są przebarwienia. Lotion redukujący zaczerwienienia Jan Marini RosaLieve przeznaczono dla skór naczyniowych, z trądzikiem różowatym. Doskonale sprawdzi się u osób z zaczerwieniami i problemem rumienia. Zawiera peptyd wraz z kwasem azelainowym, które wykazują działanie przeciwzapalne. Wyciągi roślinne także obecne w składzie, dają ukojenie, niwelują rumień i zaczerwienienia. A antyoksydanty chronią skórę przed szkodliwością czynników zewnętrznych, opóźniając tym sam przedwczesne starzenie skóry. Regularnie stosowany produkt sprawia, że skóra staje się gładsza, młodsza, zdrowsza.

Marka Jan Marini założona w 1994 roku w Kalifornii stosuje przełomowe technologie w pielęgnacji skóry. Jej kosmetyki znalazły się w bogatej ofercie Topestetic.pl. Sklep wyróżnia się nie tylko selekcją produktów, ale także możliwością uzyskania indywidualnej konsultacji ze specjalistą z dziedziny dermatologii.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij