Znaleziono 0 artykułów
13.09.2023
Artykuł partnerski

Luksusowy wypoczynek u podnóża Tatr

13.09.2023
Fot. Materiały prasowe

W Aries Hotel & Spa w Zakopanem tatrzańska natura przeplata się z podhalańską gościnnością, wyszukanym stylem i wyjątkową selekcją przyjemności. To miejsce, w którym trudno się nie zakochać.

Hotel z duszą w sercu Krupówek

Pięciogwiazdkowy hotel Aries zlokalizowany jest w centrum Zakopanego w miejscu dawnego Domu Turysty – miejsca, które przez lata kojarzone było z kulturą, sztuką i pasją do gór. Wybrzmiewają one również we współczesnych wnętrzach. Architekturę i wystrój obiektu harmonijnie połączono bowiem z jego barwną historią. Przybywających gości wita oryginalny, zabytkowy wagonik kolejki górskiej.

Fot. Materiały prasowe

W hotelowym lobby uwagę od razu zwracają stylowy kominek, kilimowe dywany i drewniane akcenty stworzone przez lokalnych rzemieślników. Oryginalną regionalną stylistykę wzbogacono nowoczesnym sznytem i elegancją. Niemal sto pokoi urządzono w czterech stylach, czerpiąc inspiracje zarówno z tatrzańskiej fauny i flory, jak i  motywu podróży. Królują w nich takie materiały, jak drewno i kamień, a błogiemu wypoczynkowi sprzyjają niezwykle wygodne łóżka, wyposażone w materace Hypnos, które posiadają akredytację brytyjskiej rodziny królewskiej.

Atrakcje Zakopanego na wyciągnięcie ręki

Wyjątkową kameralną atmosferę miejsca tworzą ludzie. Z pasją i dbałością o każdy szczegół serdeczny zespół Aries Hotel & Spa dba o jak najlepsze samopoczucie swoich gości, a za sprawą regionalnych korzeni służy wartościową wiedzą o Podhalu.

Fot. Materiały prasowe

Aries Concierge dokłada wszelkich starań, by spełnić każde życzenie gości, dzieląc się rekomendacjami i wskazówkami w kwestii organizacji wolnego czasu: pikniku z widokiem na Tatry, zakupu biletów na Kasprowy Wierch lub Termy Chochołowskie, przejażdżki dorożką lub wycieczki z przewodnikiem. Nie bez znaczenia jest też położenie obiektu. Zlokalizowany w sercu Zakopanego nie tylko gwarantuje zachwycające krajobrazy, lecz także sprzyja rekreacyjnym spacerom.

Fot. Materiały prasowe

Relaks i beztroska w Aries Spa

Wnętrza Aries Hotel & Spa stworzono z myślą o błogim wypoczynku. Zaznać go można przede wszystkim w strefie wellness, w której przyjemność serwowana jest niezależnie od pogody. Rozkoszować się relaksem można w wewnętrznym basenie z leżankami i siedziskami do masażu wodnego lub zewnętrznym jacuzzi z widokiem na Tatry.

 

Fot. Materiały prasowe

Aries Hotel & Spa dysponuje również imponującą liczbą saun – od aromatycznej łaźni parowej przez komorę solną i banię aż po saunę fińską. Zadbano w nich o subtelne oświetlenie i intymną atmosferę, które sprzyjają wyciszeniu.

Ucieczkę od codzienności zapewnia holistyczna oferta Aries Spa z niekończącą się listą autorskich zabiegów i masaży tajskich. Tutaj słowo wellbeing oznacza obietnicę ekskluzywnego wellnessu w inspirującym naturalnym krajobrazie.

Fot. Materiały prasowe

W Aries Hotel & Spa znajduje się dziewięć gabinetów, w których oferowane są masaże i zabiegi na twarz oraz ciało. Wykonywane przy użyciu luksusowych kosmetyków są podróżami pełnymi wyjątkowych doznań. Niezapomniane doświadczenie oferuje też seans na łóżku Welnamis z terapią dźwiękiem, wibracjami i światłem. Gwarantuje głęboki relaks i jest równie korzystny, jak całonocny sen.

Fot. Materiały prasowe

Na gości regularnie dbających o swoją kondycję fizyczną w Aries Hotel & Spa czeka nowocześnie wyposażona sala fitness. Na specjalne życzenie istnieje możliwość umówienia się na indywidualny trening personalny czy praktykę jogi pod okiem wyspecjalizowanego nauczyciela.

Fot. Materiały prasowe

Restauracja pełna smaków

Pobyt w Aries Hotel & Spa gwarantuje ucztę wszystkim zmysłom. Nasyceni przyjemnymi doznaniami cielesnymi, jedynymi w swoim rodzaju widokami i relaksującą ciszą goście, pełni szczęścia zaznają w znajdującej się w hotelu Restauracji Halka.

W trakcie śniadań serwowane są w niej regionalne przysmaki. Porą lunchową i wieczorową – fenomenalne menu à la carte. Autorskie dania szefa kuchni Sławomira Mazura cechują się oryginalnością i niespotykanymi połączeniami. Lokalne produkty łączą się w nich z tymi sezonowymi i zachwycają nawet najbardziej wymagające kubki smakowe. Warto tu zostać na dłużej, nie tylko ze względu na doświadczenie a’la carte, ale także by posłuchać winnych opowieści, których nie szczędzi swoim gościom sommelierka Karolina Kokoszka.

Fot. Materiały prasowe

Hotel idealny do beztroskiego wypoczynku

Otoczeni widokami na Tatry, od Restauracji Halka, Aries Spa po każdy ze wspaniałych apartamentów, goście hotelu mogą doświadczać natury, przestrzeni i niezwykłego odpoczynku. Największą rekomendacją miejsca są natomiast liczne powroty gości, które dla Hotelu Aries są zawsze małym świętem.

Urszula Zwiefka
Proszę czekać..
Zamknij