Znaleziono 0 artykułów
13.02.2019

Maciej Musiał w prestiżowym rankingu

13.02.2019
Maciej Musiał w styczniowym numerze "Vogue Polska"(fot. Wunsche & Samsel)

Magazyn „Forbes" opublikował właśnie swoją coroczną listę „30 under 30”, wyróżniającą najjaśniejsze młode gwiazdy ze świata biznesu, mediów, kultury, sztuki i rozrywki. W europejskiej odsłonie w tej ostatniej kategorii znalazło się miejsce dla Macieja Musiała. Towarzystwo polski aktor ma doprawdy doborowe.

 – Dobrze jest mieć głowę nisko i nie wybiegać marzeniami zbyt daleko, ale jednak właśnie te marzenia dodają nam skrzydeł i są motorem naszych działań. Chciałbym, żebyśmy wszyscy wspierali się i pozwalali sobie marzyć – mówił Musiał w rozmowie z Vogue.pl krótko przed premierą serialu „1983”. Produkcja, zakupiona i wypromowana przez Netfliksa, w której wcielił się w główną rolę studenta prawa poszukującego prawdy o zamachu sprzed lat, staje się właśnie jego przepustką do wielkiej kariery. Dowód? Miejsce w europejskiej odsłonie prestiżowego rankingu Forbesa „30 under 30”. Musiała wyróżniono w kategorii „Rozrywka”.

Kadr z serialu „1983” (Fot. Materiały prasowe Netflix)

Polski aktor, który już niedługo pojawi się w netliksowej ekranizacji „Wiedźmina”, towarzystwo w rankingu ma doprawdy doborowe. „Forbes” wyróżnił także uhonorowaną nagrodą BAFTA gwiazdę „Czarnej pantery”, Laetitię Wright, objawienie europejskiej sceny muzycznej, Jorję Smith, Daniela Radcliffe'a i jednego z najbardziej obiecujących młodych producentów muzyki elektronicznej, Mura Masa. 

 – Przeszukaliśmy całą Europę w poszukiwaniu trzystu wyróżniających się młodych gwiazd świata rozrywki, kultury i mediów, którzy zmieniają reguły gry nie tylko w swoich krajach, ale też na całym świecie – mówi o tegorocznej selekcji Alex Wood, europejski redaktor naczelny „Forbesa”. Wielkie brawa dla Maćka! 

Michalina Murawska
Proszę czekać..
Zamknij