Znaleziono 0 artykułów
20.05.2022
Artykuł sponsorowany

Magda Mołek powraca z podcastem

20.05.2022
(Fot. Mateusz Stankiewicz)

Magda Mołek powraca z podcastem dla Reserved. Wśród gości w trzecim sezonie „Z pokolenia na pokolenie” usłyszymy, m.in. Margaret, Vienia i Lullę La Polakę, którzy opowiedzą o sprawach najważniejszych: miłości, rodzinie i różnorodności. Zapraszamy do słuchania już od 19 maja.

Magda Mołek, dziennikarka, jedna z najjaśniejszych gwiazd show-biznesu i ikona stylu, od kilku lat zdobywa internet. Odważnie wchodząc w nową epokę, rozpoczęła nagrywanie programów na YouTubie i podcastów, jeszcze zanim te kanały i media osiągnęły szczyt popularności. Dzisiaj dziennikarka i youtuberka może pochwalić się równie imponującym dorobkiem w sieci, co na antenie.

(Fot. Mateusz Stankiewicz)
(Fot. Mateusz Stankiewicz)

W ramach cyklu podcastów zapoczątkowanych przez markę Reserved niecały rok temu – w czerwcu 2021 r. – powstały już audycje Michała Zaczyńskiego, Magdy Jagnickiej, Harel czy Agi Kozak i Angeliki Kucińskiej (można ich posłuchać na YouTubie Reserved, Spotify, Tidal i innych platformach streamingowych). Do współpracy zaproszono także Magdę Mołek, która w ciągu dwóch sezonów programu „Z pokolenia na pokolenie” spotkała się z wieloma utytułowanymi artystami, artystkami i gwiazdami mediów społecznościowych. Jej gośćmi byli, m.in. Jan Wieteska, Joanna Okuniewska czy Zofia Zborowska-Wrona, którzy rozmawiali o wykształceniu, rodzicielstwie czy poczuciu humoru.

W kolejnej odsłonie, która ujrzy światło dzienne już 19 maja 2022 r., Mołek porozmawia z inspirującymi osobami o kontrowersyjnych tematach – od feminizmu po religię. Dziennikarka postanowiła zetknąć ze sobą autorytety z różnych dziedzin, które dzielą wiek, płeć czy poglądy, a łączy głębia namysłu.

W pierwszym odcinku dziennikarka i felietonistka Karolina Korwin Piotrowska oraz dziennikarz Maciej Okraszewski opowiedzą o tym, jak weryfikować informacje w dobie fake newsów. W drugim odcinku o feminizmie Mołek porozmawia z Margaret i Marią Peszek. Kolejno prowadząca porozmawia o bezdzietności z wyboru z blogerką Edytą Brodą i prawnikiem Tomaszem Morozgalskim, o różnicy wieku z blogerem kulinarnym Michałem Korkoszem i influencerką pokolenia silver Marysią Winiarską, oraz o kościele z reportażystką Jolą Szymańską i raperem Vieniem. Specjalnie na Miesiąc Dumy przygotowano odcinek o osobach LGBT+ z drag queen Lullą La Polaką, czyli Andrzejem Szwanem, oraz piosenkarką Izabelą Zabielską.

(Fot. Mateusz Stankiewicz)

Możemy spodziewać się ciepłych rozmów i gorących dyskusji, inspirujących poglądów i kontrowersyjnych teorii, nietypowych duetów, różnic i podobieństw.

(Fot. Mateusz Stankiewicz)

Podcasty promuje sesja zdjęciowa autorstwa Mateusza Stankiewicza. Magda Mołek pozuje na zdjęciach w ubraniach z kolekcji Premium i kolekcji wiosna-lato 2022 marki Reserved. W szafie gwiazdy znalazły się w tym sezonie luźne garnitury w soczystych kolorach nawiązujące do lat 70. XX w., obszerne komplety w klasycznych odcieniach bieli i czerni, ponadczasowe trencze, ażurowe sweterki i małe czarne. Garnitury mogą też z powodzeniem zastąpić piżamowe komplety w fantazyjne wzory. Na kadrach podglądamy codzienność Mołek – przygotowania do programu, zakupy, chwile wytchnienia w domowym zaciszu.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij