Znaleziono 0 artykułów
28.11.2023

Małgorzata Szumowska nową ambasadorką marki BMW

28.11.2023
Małgorzata Szumowska ambasadorką marki BMW (Fot. Materiały prasowe)

Wielokrotnie nagradzana reżyserka i scenarzystka Małgorzata Szumowska debiutuje w nowej roli, dołączając do grona przyjaciół marki BMW. Siła i wrażliwość ambasadorki wpisują się w filozofię niemieckiego producenta. W ramach współpracy współtwórczyni filmu „Kobieta z…” stawia na elektromobilność i wybiera pierwsze w historii BMW i5.

Twórczość Małgorzaty Szumowskiej doceniana jest nie tylko przez krytyków, lecz także przez widownię z całego świata. Jej osobowość przyciąga, a niezwykła świadomość języka filmowego dostrzegana w bezkompromisowości prezentowanej na ekranie tylko potwierdzają jej perfekcjonizm i pasję. Dowodem najwyższej jakości wnoszonej przez nią do współczesnej kinematografii są liczne wyróżnienia na Międzynarodowym Festiwalu w Berlinie czy w Wenecji. W tym roku na Lido premierę miała „Kobieta z…”, najnowszy film reżyserki.

Dzięki Małgorzacie Szumowskiej marka BMW jest jeszcze bliżej sztuki

Energia, odwaga oraz zamiłowanie do sztuki to tylko niektóre z cech Małgorzaty Szumowskiej, które idealnie wpisują się w strategię marki BMW. Niemiecki producent od lat jest bowiem mocno związany ze światem kultury. Jako mecenas sztuki aktywnie współpracuje z Tate Modern w Londynie czy operą La Scala w Mediolanie. W Polsce marka zainicjowała projekt „BMW Art Club. Przyszłość to sztuka” koncentrujący się na połączeniu kultury i najnowszych technologii. Szumowska dołączyła do innych przyjaciół niemieckiego producenta, wśród których znalazło się miejsce m.in. dla Macieja Musiałowskiego czy Krzysztofa Zalewskiego.

Małgorzata Szumowska: Temat zanieczyszczenia planety dotyczy każdego z nas

Połączenie sił z Małgorzatą Szumowską wpisuje się także w strategię BMW związaną ze zrównoważoną przyszłością – firma nie tyle chce być jej częścią, co siłą napędową. Już teraz marka może pochwalić się bogatym portfolio samochodów klasy premium z napędem elektrycznym – oferuje bowiem model zasilany wyłącznie prądem w każdym segmencie rynku. Ponadto całość wykorzystywanej przez firmę energii elektrycznej pochodzi ze źródeł odnawialnych, a wszystkie zakłady BMW są neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla.

Temat zanieczyszczenia planety dotyczy każdego z nas. Wierzę, że naszymi codziennymi wyborami mamy wpływ i możemy być częścią zmiany. Jest to proces długofalowy, ale każdy, w miarę swoich możliwości, ma w nim swój udział. BMW umożliwia mi jazdę elektrycznym samochodem. To jest przyszłość – mówi Małgorzata Szumowska.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij