Znaleziono 0 artykułów
10.06.2021

Nowi bohaterowie „And Just Like That…”

10.06.2021
(Fot. materiały prasowe)

Na planie sequelu „Seksu w wielkim mieście” szykuje się przyjacielskie spotkanie po latach. Do obsady „And Just Like That” dołączyli bohaterowie znani miłośnikom serialu z poprzednich sezonów.

Oprócz starcia Mr. Biga (Chris Noth) i Aidana (John Corbett) o serce Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), w najnowszej części kultowego serialu poświęconego przyjaciółkom z Nowego Jorku, zobaczymy, czy przetrwały małżeństwa Mirandy Hobbes (Cynthia Nixon) oraz Charlotte York Goldenblatt (Kristin Davis).

Jak się okazuje, kontrakt z producentami nadchodzącego programu właśnie podpisali Evan Handler, serialowy Harry Goldenblatt, prawnik i ukochany Charlotte, a także David Eigenberg, znany widzom jako Steve Brady, barman i mąż Mirandy. Na ekranie pojawią się także uwielbiani Anthony Marentino (w tej roli Mario Cantone) oraz Stanford Blatch (Willie Garson) – para gejów, którym ślubu udzieliła sama Liza Minelli. – Cała obsada „And Just Like That…” jest zachwycona, że będziemy kontynuować opowieść w niemal pełnym składzie – mówi producent wykonawczy Michael Patrick King.

Zdjęcia do serialu mają ruszyć już niebawem. Tymczasem czekamy na kolejne złote rady Anthonego, zarówno te dotyczące stylu, jak i miłości.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij