Znaleziono 0 artykułów
14.04.2023

Dermokosmetyki z Thiamidolem, czyli opatentowany sposób na przebarwienia skóry

14.04.2023
Marka Eucerin prezentuje linię Anti-Pigment z Thiamidolem (Fot. Materiały prasowe)

Dermokosmetyczna marka Eucerin wprowadza do swojej oferty linię Anti-Pigment z opatentownym Thiamidolem, który skutecznie hamuje proces powstawania przebarwień w skórze. Gwiazdą kampanii została fotomodelka Monika Młodawska, która testowała produkty na sobie przez 12 tygodni. W kampanii możemy zobaczyć efekt.

Przez 10 lat marka Eucerin przetestowała 50 tys. różnych substancji, aby znaleźć tę najbardziej skuteczną w zwalczaniu przebarwień. Tak powstała formuła z opatentowanym Thiamidolem, który zmniejsza produkcję melaniny i sprawia, że przebarwienia ulegają stopniowemu rozjaśnieniu.

W linii Anti-Pigment znalazł się krem na noc z pantenolem, krem na dzień z SPF30, punktowy korektor i serum wzbogacone skoncentrowanym kwasem hialuronowym.

Marka Eucerin prezentuje linię Anti-Pigment z Thiamidolem (Fot. Materiały prasowe)

Kosmetyki promuje Monika Młodawska, która zaczęła borykać się z przebarwieniami po drugiej ciąży. – Zaczęło się bardzo niewinnie od piegów, a skończyło na przebarwieniach – tłumaczy fotomodelka. Influencerka podzieliła się również swoim rytuałem pielęgnacyjnym. – Rano na oczyszczoną buzię nakładam serum o podwójnym działaniu Anti-Pigment, a następnie krem na dzień z SPF30 z linii (ważne jest, aby chronić cerę przed szkodliwym działaniem promieni UV). Wieczorem, po całym dniu spędzonym na sesjach, dokładnie myję twarz i ponownie aplikuję serum, a na to krem na noc. Należy pamiętać, że produkty z Thiamidolem można stosować maksymalnie cztery razy dziennie – dodaje.

Kuracja Młodawskiej trwała 12 tygodni. Na zamieszczonych w sieci zdjęciach widać redukcję przebarwień. Efekty potwierdzają także badania kliniczne – udowodniono, że produkty z serii Anti-Pigment redukują przebarwienia aż do 75 proc..

Aleksandra Kupras
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Dermokosmetyki z Thiamidolem, czyli opatentowany sposób na przebarwienia skóry
Proszę czekać..
Zamknij