Znaleziono 0 artykułów
24.06.2024
Artykuł partnerski

Marka Tribe otworzyła pierwszy hotel w Budapeszcie

24.06.2024
Fot. Materiały prasowe

Jeśli planujecie spędzić letni weekend w Budapeszcie, zwróćcie uwagę na nowe miejsce. Można już zatrzymać się w pierwszym na Węgrzech hotelu sieci Tribe, jednej z najszybciej rozwijających się marek Accor w Europie.

Marka TRIBE oficjalnie zadebiutowała niedawno na Węgrzech, otwierając ibis & TRIBE Budapest Stadium w całkowicie nowym kompleksie Liberty, unikalnym projekcie firmy WING. Zgodnie z nazwą w tym miejscu marki ibis i TRIBE współpracują. W hotelu mieści się ponad 300 nowoczesnych pokoi, które podzielone zostały pomiędzy dwa brandy, a także udogodnienia, z punktami gastronomicznymi, w tym restauracją à la carte czynną od rana do wieczora, salami konferencyjnymi na 200 osób oraz strefą fitness. Atutem jest również doskonała lokalizacja.

Fot. Materiały prasowe

Zaplanuj swój citybreak w Budapeszcie z markami ibis i TRIBE

Wystarczy nieco ponad godzina lotu, by znaleźć się w jednej z najpiękniejszych stolic Europy, idealnej na weekendowy wypad. Sami mieszkańcy mówią, że Budapeszt wyróżnia młoda energia, która sprawia, że chce się nieustannie eksplorować to miasto. Dlatego budapesztańczycy po pracy nie chowają się w domach, a spędzają czas na zewnątrz, przesiadują w ogródkach z przyjaciółmi, celebrują popołudnia, popijając fröccs, popularny tutaj szprycer.

Fot. Sylwia Muratów-Boduch

Miasto zachęca do długich spacerów wśród zabytkowej architektury lub przejażdżek rowerem, m.in. po wyremontowanym dwa lata temu miejskim parku. Zimą mieści się tu lodowisko, latem można wynająć łódkę. W romantyczny rejs można wybrać się po Dunaju, najlepiej o zachodzie słońca. Z kolei nocną panoramę miasta podziwiać można z niedawno otwartego skybaru na dachu hotelu TRIBE – miejsce to oferuje specjalną kartę drinków i win oraz przekąsek i dań, w sam raz na wieczorną kolację.

Fot. Materiały prasowe

Hotel gwarantuje wygodę pobytu w Budapeszcie, oferując nie tylko komfortowe pokoje, w których wypoczniemy po zwiedzaniu, lecz także dobrą lokalizację ułatwiającą poznawanie miasta. Komunikacja miejska jest bliska i dostępna dla wszystkich, a hotel mieści się w IX dzielnicy, w połowie drogi między lotniskiem a centrum miasta. Jak mówi Noah Steinberg, Chairman i CEO WING, ibis & TRIBE Budapest Stadium odpowiada na „zapotrzebowanie na zakwaterowanie trzy- i czterogwiazdkowe w pobliżu Groupama Arena w Ferencváros, MVM Dome Handball Arena, Narodowego Stadionu Lekkoatletycznego, Pałacu Sztuk i Teatru Narodowego”. Podczas pobytu w TRIBE najważniejsze i najciekawsze atrakcje miasta są więc w zasięgu spaceru albo prostej podróży komunikacją miejską.

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe

Koncept hotelowy TRIBE działa zgodnie z hasłem „Something more, for less”

Koncept TRIBE powstał w 2017 r. w Australii jako wizja Marka i Melissy Petersów. Od tamtej pory marka otworzyła swoje hotele m.in. w Niemczech, Kambodży, we Włoszech, Francji, w UK i Tajlandii. Wszędzie tam, gdzie docierają pasjonaci podróży. To właśnie z myślą o nich opracowano zasady działania marki, wśród których liczy się nieszablonowe podejście do hotelarstwa i wysokiej jakości usług. Utrzymywany jest wysoki standard czterech gwiazdek, ale w przystępnej cenie. Twórcy TRIBE wierzą bowiem, że można chcieć i mieć coś więcej niż tylko nocleg, wcale nie za wielkie pieniądze.

Marka TRIBE zapewnia niezapomniane doświadczenia, starannie wykończone, nowoczesne przestrzenie ze smaczkami światowego designu. Wnętrza zaprojektowano tak, by nie tylko były stylowe, lecz także wygodne – bez względu na to, czy jest to miejsce do odpoczynku, dobrej zabawy czy pracy i służbowych spotkań. Zwłaszcza że doskonale przemyślane przestrzenie wspólne, takie jak lobby, pełnią z jednej strony funkcję integracyjną, a z drugiej mogą funkcjonować jako kąciki biznesowe.

Fot. Materiały prasowe

 – Cieszymy się, że możemy wprowadzić tę wyjątkową markę hotelową na jeden z kluczowych rynków Europy Środkowej i Wschodniej. TRIBE to nowoczesna miejska marka lifestyle’owa, która łączy lokalne społeczności i podróżnych poprzez unikalne koncepcje i doświadczenia. Wierzymy, że dzięki współpracy z WING nowy hotel będzie idealnym miejscem na wypoczynek w trakcie podróży, ale również zaproszeniem do odkrycia zupełnie nowego doświadczenia hotelowego – podkreśla w oświadczeniu Pauline Oster, Vice President Tribe Europe & North Africa w Accor, który jest światowym liderem branży hotelarskiej.

Fot. Materiały prasowe

Polski design na Węgrzech w hotelu TRIBE

Dla marki TRIBE ważne jest, czego goście dziś potrzebują i gdzie chcą spędzać czas, ale także zwracanie uwagi na to, czego zatrzymujący się w hotelu nie chcą. Nie znajdziemy więc tutaj przestarzałych usług, zbyt czasochłonnych procesów zameldowania czy płatności, a także drogich minibarów. Liczą się za to inteligentne, funkcjonalne, dobrze zaprojektowane przyjazne odwiedzającym przestrzenie.

Fot. Materiały prasowe

Dlatego w ibis & TRIBE Budapest Stadium w oczy rzucają się kolorowe krzesła Roly Poly Driade, chromowana lampa Flowerpot Vernera Pantona z lat 60., taborety Bold w intensywnym odcieniu indygo czy ikona designu, modułowa sofa Camaleonda projektu Mario Belliniego w soczystej zieleni. Zauważyć można też polski design – w każdym pokoju nad łóżkami umieszczono słynne lustro „Rondo” projektu Oskara Zięty.

Fot. Materiały prasowe

Partnerstwo TRIBE z firmą deweloperską Wing

TRIBE to jedna z najszybciej rozwijających się marek Accor w Europie, wiodącej grupy hotelarskiej na świecie, która w swoim portfolio ma ponad 40 brandów hotelowych – 5600 obiektów w ponad 110 krajach. W ciągu najbliższych pięciu lat w planach jest dodanie 50 obiektów pod szyldem TRIBE, które mają otworzyć się m.in. w Amsterdamie, Mediolanie czy Bangkoku.

Przy premierze na Węgrzech marka ponownie nawiązała współpracę z Wing, wiodącą w kraju firmą deweloperską, „której zobowiązaniem jest rozwijanie środowiska miejskiego poprzez funkcjonalne budynki”, jak podkreśla w informacjach Steinberg. Dodaje również, że projekt Liberty to „kompleks biurowo-hotelowy międzynarodowego formatu, zaprojektowany i zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami”. Te zasady, związane z pilnowaniem jakości, dotyczą ekologii, norm zdrowia i bezpieczeństwa. Celem marki jest bowiem osiągnięcie certyfikatów BREEAM Excellent i Access4you Gold. Pobyt w ibis & TRIBE Budapest Stadium to gwarancja jakości.

Ismena Dąbrowska
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Marka Tribe otworzyła pierwszy hotel w Budapeszcie
Proszę czekać..
Zamknij