Znaleziono 0 artykułów
24.11.2022

Marka wegańskich butów New Orchard już dostępna w Polsce

24.11.2022
Fot. materiały prasowe

Projektowane są w Szwajcarii, a powstają we Włoszech, funkcjonalny i minimalistyczny design łączą więc z najwyższymi standardami wykonania. Botki marki New Orchard, które można już kupić w Polsce, to przykład mody ponadczasowej, użytecznej i, przede wszystkim, zrównoważonej – kolekcje są bowiem w pełni wegańskie i tworzone bez szkody dla środowiska naturalnego.

W kolekcji butów New Orchard szwajcarska precyzja towarzyszy włoskiemu sznytowi. Minimalistyczne i wygodne botki powstają w oparciu na najwyższych standardach i z wegańskich materiałów – sztucznego futerka i ekologicznej pianki EVA wyprodukowanej z odpadów bananowych.

Fot. materiały prasowe

Marka proponuje zaledwie jeden model botków, za to o trzech różnych długościach cholewki i w sześciu inspirowanych naturą kolorach, m.in. brązie, beżu i butelkowej zieleni. Wszystkie są propozycjami z gatunku unisex, uzupełnieniem kolekcji jest także linia czapek i skarpetek w dopasowanych do butów kolorach.

Fot. materiały prasowe

New Orchard dba o środowisko, nie tylko tworząc obuwie z ekologicznych surowców, lecz także aktywnie angażując się w walkę o prawa zwierząt. 10 proc. z kwoty uzyskanej ze sprzedaży każdej pary zasila konto wybranej organizacji zajmującej się adopcją zwierząt domowych.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij