Znaleziono 0 artykułów
09.01.2020

Mary Komasa wystąpi w Warszawie

09.01.2020
Mary Komasa (Fot. Ezra Petronio)

Już 1 lutego na scenie Teatru Syrena artystka zaprezentuje utwory ze swojego drugiego albumu, „Disarm”. Wokalistce będzie towarzyszyła Orkiestra Sinfonia Viva pod batutą męża, Antoniego Komasy-Łazarkiewicza. 

Żyjemy w rzeczywistości, w której komunikacja międzyludzka została przerwana. Oddalamy się od siebie, uciekając od emocji. Nakładamy na siebie coraz więcej lęków. Ja chcę w nie wejść i je poczuć. Chce pozwolić Tobie się z nimi skonfrontować – napisała Mary Komasa o swoim drugim albumie studyjnym. „Disarm”, na którym znalazło się dziesięć nowych utworów artystki, ukazało się w październiku ubiegłego roku. 

Głównym przesłaniem płyty było poszukiwanie wspólnoty w podzielonym świecie. Z tą myślą piosenkarka zdecydowała się wyjść ze studia, by wzmocnić przekaz albumu, przenosząc swoje aranżacje na scenę. Komasa połączyła siły z Orkiestrą Sinfonia Viva pod batutą swojego męża, Antoniego Komasa-Łazarkiewicza. Efekty ich współpracy będziemy mogli podziwiać już 1 lutego w stołecznym Teatrze Syrena. 

Warszawski występ jest zapowiedzią klubowej trasy koncertowej piosenkarki, która rozpocznie się na wiosnę, a zarazem alternatywnym spojrzeniem na jej album. Fani będą mogli usłyszeć na żywo takie utwory jak „Come”, „Lost Me” i „Degenerate Love” w nowych aranżacjach. 

Mary Komasa (Fot. Joanna Gałuszka dla Krakowskiego Biura Festiwalowego)

Twórczość Komasy to mieszanka muzyki, teatru i performansu. Album „Disarm” powstał na styku muzyki klasycznej, popu i elektroniki. Na płycie znalazły się takie utwory jak „Palermo” i miłosny hymn „Be a Boy”, do którego teledysk wyreżyserowała Anja Rubik, przyjaciółka piosenkarki. 

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij