Znaleziono 0 artykułów
07.01.2020

Meghan i Harry wracają do wykonywania obowiązków

07.01.2020
Księżna Meghan (Fot. Getty Images)

Książę i Księżna Sussex pokazali się publicznie po raz pierwszy od wielu tygodni. Święta spędzili w gronie rodzinnym w Vancouver. Teraz postanowili podziękować Kanadyjczykom za gościnność. 

W listopadzie ubiegłego roku Meghan i Harry ogłosili, że biorą wolne. Zmęczeni zainteresowaniem mediów, postanowili zrezygnować także z oficjalnych obowiązków związanych z królewską celebracją świąt. Zamiast pojawić się na pałacowej uroczystości z Elżbietą II, Księciem Karolem i Księciem Williamem z rodziną, spędzili ostatnie dni roku w Kanadzie z mamą księżnej, Dorią Ragland i, oczywiście, pierworodnym synem Archiem. W internecie opublikowano kartkę świąteczną, na którym widać było szczęśliwą rodzinę pod choinką. Potem na oficjalnym Instagramie pojawiła się fotografia Harry'ego z Archiem, którą okraszono życzenia noworoczne.

Meghan i Harry w Londynie (Fot. Getty Images)

Meghan i Harry wrócili teraz do Wielkiej Brytanii. W Londynie spotkali się z Janice Charette, wysoką komisarz Wielkiej Brytanii w Kanadzie. Złożyli też na ręce Kanadyjczyków podziękowania za ich „gościnność i wsparcie” w ostatnich tygodniach. Para ma udać się także do galerii sztuki na wystawę rdzennej mieszkanki Kanady, Skawennati.  

Zrelaksowana Meghan pokazała się w Londynie w kamelowym płaszczu Stelli McCartney, czekoladowym golfie, długiej spódnicy Massimo Dutti i szpilkach Jimmy Choo. Chętnie uśmiechała sie do obiektywów, wspierana podczas wystąpienia przez męża, księcia Harry'ego. 

Anna Konieczyńska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Meghan i Harry wracają do wykonywania obowiązków
Proszę czekać..
Zamknij