Znaleziono 0 artykułów
05.09.2023

Przedstawicielka młodego pokolenia poleca ulubione miejsca na randkę w Warszawie

05.09.2023
Młodzieżowe miejsca na randkę w Warszawie (Fot. @kawiarniacoffeedesk)

Bistro w paryskim stylu? Nowa restauracja? A może kultowa kawiarnia z tradycjami? Przedstawicielkę pokolenia TikToka poprosiliśmy o wybór jej ulubionych miejsc na pierwszą randkę w Warszawie. Można w nich zacząć od small talku, a potem lepiej się poznać i wreszcie zakochać po uszy.

Mon Nom Bistro: W imię miłości

Nowe bistro z wnętrzem jak z Pinteresta mieści się przy placu Krasińskich. Aby zamówić posiłek, należy na menu zaznaczyć ołówkiem wybrane dania i wpisać swoje imię. Idealne miejsce dla osób o różnych kulinarnych gustach. I dla tych, którzy mają problem z zapamiętywaniem imion.

Ministerstwo Kawy: Wypad na Zbawiksa

Najlepsza kawa w okolicach Placu Zbawiciela? Oczywiście w Ministerstwie Kawy. Jeśli randka pójdzie zgodnie z planem, można od razu skoczyć do kina. Naprzeciw lokalu mieści się studyjna Luna.

Klubokawiarnia Regeneracja: Dwa w jednym

W kultowym mokotowskim lokalu można zacząć od kawy, a skończyć w klubowym klimacie. Muzyka na żywo pozwala na chwilę odpocząć od rozmowy.

Kawiarnia Czytelnik: Przygoda intelektualna

Przy stolikach kawiarni przy Wiejskiej zasiadali niegdyś Janusz Głowacki, Tadeusz Konwicki i  Edward Stachura. Po renowacji miejsce wciąż żyje, oferując wycieczkę w intelektualną przeszłość Warszawy. 

Krem: Do śniadania trzeba dwojga

W bistro przy ulicy Śniadeckich można poczuć się jak w Paryżu. W menu znajdziemy fondue oraz talerz z serem raclette dla dwóch osób. W sam raz na śniadanie, które może płynnie przejść w lunch, a potem kolację.

Coffeedesk: Spirit animal

Kawiarnia na Powiślu zaskakuje nie tylko ekspercką selekcją kaw specialty, ale i nietypowymi „numerkami”. Żeby kelnerom łatwiej było dotrzeć do właściwego stolika, klient otrzymuje figurkę zwierzątka. To dobry pretekst do small talku na pierwszej randce.

The Cool Cat TR: Azja w Warszawie

Restauracja ulokowana przy ulicy Marszałkowskiej usatysfakcjonuje każdego, zwłaszcza fanów Asian Fusion, bo specjalnością zakładu jest Korean Fried Chicken.

Zobacz także:

Nina Aljewicz
Proszę czekać..
Zamknij