Znaleziono 0 artykułów
02.05.2020

#majowkazvogue: Zobacz z nami film „Współczesny mężczyzna”

02.05.2020

Już 2 maja w godzinach 12:00-24:00 na Vogue.pl będzie można obejrzeć duński film dokumentalny o Charlie Siemie, światowej sławy skrzypku i modelu Armaniego.

Eva Mulvad, utytułowana duńska producentka, reżyserka i scenarzystka, która otrzymała prestiżową nagrodę Roos za całokształt twórczości, przygląda się z bliska Charliemu Siemowi, idealnemu współczesnemu mężczyźnie. Skrzypek o angielsko-norweskich korzeniach koncertuje w najlepszych filharmoniach świata, pracuje też jako model dla wiodących domów mody. Jest bogaty, wszyscy go podziwiają, a media określają mianem „skrzypcowej gwiazdą rocka”. Z pozoru jego życie wydaje się idealne, ale perfekcjonizm ma też swoją cenę. Jedynym luksusem, na jaki nie może sobie pozwolić, jest miłość. Czy Charlie nie czuje się samotny? Czy można wieść doskonałe życie bez najbliższych? Czy za maską perfekcji nie kryje się cierpienie? 

Film z 2017 roku pokazywano w Polsce na Millennium Docs Against Gravity. Tegoroczna, siedemnasta już edycja festiwalu filmowego, odbędzie się w dniach 4-13 września. Zawita do sześciu miast: Warszawy, Wrocławia, Gdyni, Katowic, Poznania (po raz pierwszy!) i Bydgoszczy. Więcej info na mdag.pl oraz facebook.com/MillenniumDocsAgainstGravity

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij