Znaleziono 0 artykułów
28.10.2021

Królowa Halloween: najlepsze kostiumy Heidi Klum

28.10.2021
(Fot. Getty Images)

Heidi Klum to niekwestionowana królowa Halloween. Od 2000 roku co roku urządza z tej okazji imprezę. Przyjęcia nie odbyły się jak dotąd tylko dwa razu: w 2012 roku, kiedy huragan Sandy poczynił dotkliwe zniszczenia między innymi w Nowym Jorku, oraz w 2020 roku, z powodu pandemii koronawirusa. Na każdej z imprez modelka pojawia się w oryginalnym kostiumie, od którego trudno oderwać wzrok. Przedstawiamy najlepsze stylizacje Heidi Klum na Halloween.

2000: Domina

(Fot. Getty Images)

Na pierwszy rzut oka nie widać, że postać ze zdjęcia to Heidi Klum. Czarna peruka, wyrazista szminka oraz biały puder zmieniły ją nie do poznania. A o to przecież chodzi w kostiumie. Lateks sukienki doskonale współgra tu także z charakterystycznymi dodatkami: bransoletą i naszyjnikiem z ćwiekami.

2001: Lady Godiva

(Fot. Getty Images)

Legenda głosi, że pochodząca z Saksonii Lady Godiva miała przejechać nago na koniu przez miasto, którym zarządzał jej mąż, by ten zniósł wysokie podatki, jakimi obciążał swoich poddanych. Wcielając się w tę postać, Heidi na imprezę wjechała konno. 

2002: Betty Boop

 

(Fot. Getty Images)

Posiniaczone oczy i zęby jak u wampira - co się stało ze słodką Betty Boop? Poza tymi szczegółami, Heidi wiernie odtworzyła ikoniczną postać, oddając nawet jej figurę i sposób poruszania się. 

2009: „Ptaki”?

(Fot. Getty Images)

Kiedy patrząc na stylizację Heidi z czarnymi piórami, przypomnimy sobie film Alfreda Hitchcocka „Ptaki”, trudno oprzeć się poczuciu grozy.

Z byłym mężem, Sealem (Fot. Getty Images)

2011: Human Body Exhibition

(Fot. Getty Images)

Heidi Klum jak rysunek z podręcznika od biologii. Do tego zakrwawione prześcieradło ze „szpitalnego” łóżka, na którym modelka leżała w swoim kostiumie. Stylizacja na pewno musiała zająć godziny charakteryzatorom, ale efekt olśniewa. Lub odrzuca. 

(Fot. Getty Images)

2011: Małpy

Z byłym mężem, Sealem (Fot. Getty Images)

Stylizacja prosta, ale wyrazista. A gdy przypomnimy sobie „Planetę małp” - ciarki przechodzą po plecach

2012: Kleopatra

(Fot. Getty Images)

Tu, wyjątkowo, nie mamy się bać, ale podziwiać. Ewentualnie, drżeć przed majestatem. Chyba najbardziej zwraca uwagę masywna korona ze złota. Widać też wyraźne inspiracje postacią Kleopatry wykreowaną przez Elizabeth Taylor w filmie z 1963 roku. 

2013: Starsza pani

(Fot. Getty Images)

Siwe włosy, zmarszczki i żylaki - wydaje się, że kostium jest prosty, ale prostota jest ponoć najtrudniejsza. 

2015: Jessica Rabbit

(Fot. Getty Images)

Tu znowu, tak jak w wypadku „dominy” z 2000 roku, gołym okiem nie można rozpoznać Heidi Klum. Kostium animowanej seksbomby z „Kto wrobił królika Rogera” z 1988 roku to prawdziwy majstersztyk, zarówno jeśli chodzi o wyrazisty makijaż, jak i wiernie odtworzone ubrania.

2016: Sklonowana

(Fot. Getty Images)

Sześć Heidi. Która z nich to ta prawdziwa? Wszystkie w seksownych body i muszkieterkach. 

2017: Wilkołak

(Fot. Getty Images)

It's close to midnight and / Something evil's lurkin' in the dark (Już blisko północ i / coś złego czai się w ciemności) - śpiewał Michael Jackson w utworze „Thriller”. Heidi przebrała się za wilkołaka z teledysku do piosenki. Wydaje się, że wilkołaki i Halloween to idealne połączenie. Zwłaszcza dobrze ucharakteryzowane wilkołaki.

2018: Fiona

(Fot. Getty Images)

Z mężem, Tomem Kaulitzem, przebranym z Shreka

Zielone, masywne ciało, uszy w kształcie czułek oraz szmaragdowa suknia ze zdobieniem na gorsecie - wszyscy chyba pamiętamy księżniczkę Fionę ze „Shreka”. Trzeba przyznać, że kostium Heidi to kolejne arcydzieło charakteryzacji. 

2019: Nieudana transformacja

(Fot. Getty Images)

Trudno powiedzieć, co tu się stało. Wygląda to chyba na nieudaną operację kobiety,  kosmitki albo robota. W każdym razie, jest przerażające. I fascynuje. 

2021: Śmierć

Klasycznie, ale efektownie. Rozkładające się ciało nad grobem własnym i męża. Na Instagramie Heidi Klum dodała podpis: Until death do us part (Póki śmierć nas nie rozłączy). Czy to będzie najbardziej romantyczne Halloween w wydaniu Heidi Klum?

2022: Robak

(Fot. Getty Images)

Wymyślenie i przygotowanie kostiumu zajęło jej dwa lata. 

Hanna Łopuszyńska
Proszę czekać..
Zamknij