Znaleziono 0 artykułów
12.07.2023

Nicole Kidman promuje nowy serial w dwóch zupełnie różnych stylizacjach

12.07.2023
Nicole Kidman w dopasowanym garniturze Ferragamo (Fot. Getty Images)

Laureatka Oskara Nicole Kidman skończyła w czerwcu 56 lat. Z okazji zbliżającej się premiery serialu „Special Ops: Lioness”, w którym gra główną rolę, gwiazda pojawiła się w Londynie. I na konferencji prasowej, i na premierowym pokazie aktorka postawiła na niezawodną klasykę.

Nicole Kidman w klasycznym garniturze na konferencji prasowej serialu „Special Ops: Lioness”

Na porannej konferencji prasowej i sesji zdjęciowej, które miały miejsce na dachu budynku z widokiem na londyńską Tamizę, Nicole Kidman pozowała w szarobrązowej marynarce z pojedynczym guzikiem i w zwężanych spodniach w tym samym kolorze (garnitur pochodził z kolekcji domu mody Ferragamo). Pod spód gwiazda włożyła zwykły, biały podkoszulek. Klasyczną stylizację uzupełniła botkami ze skóry nappa tej samej marki i perłowymi kolczykami od Mikimoto. 

Nicolę Kidman w małej czarnej z odważnym wycięciem na premierze

Wieczorem, na oficjalną premierę serialu, Kidman wybrała szyfonową, czarną suknię od Saint Laurent z wiązaniem na szyi, kwiatową aplikacją i wąskim trenem. Australijska gwiazda uzupełniła ją przezroczystymi rękawiczkami, prostokątną kopertówką z lakierowanej skóry i sandałkami na szpilce. Niski kucyk i makijaż utrzymany w koralowych tonach nie odwracały uwagi od niezmiennie posągowej figury aktorki.

Nicole Kidman w sukni Saint Laurent (Fot. Getty Images)

Szpiegowski thriller „Special Ops: Lioness” z Nicole Kidman w roli głównej

Twórcą serialu „Special Ops: Lioness” jest Taylor Sheridan, odpowiedzialny za inny hit Paramount+, „Yellowstone”. Kidman wcieli się w rolę współzarządzającej programem CIA Lioness. W  jego ramach tajni agenci zaprzyjaźniają się z żonami i córkami notabli, których następnie eliminują. Kidman jest także producentką wykonawczą serialu. Premiera już 23 lipca 2023 roku.

Maja Kierul
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Nicole Kidman promuje nowy serial w dwóch zupełnie różnych stylizacjach
Proszę czekać..
Zamknij