Znaleziono 0 artykułów
17.01.2023

Nicole Kidman zagra w nowym serialu

17.01.2023
Nicole Kidman (Fot. Getty Images)

Dobra wiadomość dla fanów Nicole Kidman. Platforma streamingowa SkyShowtime opublikowała pierwsze oficjalne zdjęcia z serialu „Lioness” z udziałem aktorki. W wyczekiwanym thrillerze szpiegowskim gwiazda znana z takich hitów jak „Godziny”, „Wielkie kłamstewka”, czy „Moulin Rouge!” zagra agentkę CIA.

Nicole Kidman należy do grona najlepiej zarabiających gwiazd w Hollywood o imponującym dorobku filmowym. Jej kreacje są regularnie nagradzane – gwiazda zdobyła blisko 30 statuetek, wśród nich Oscara, kilka Złotych Globów, nagrodę BAFTA, a także wyróżnienie Emmy. Na dużym i małym ekranie przekonująco wypada w każdej roli – od neurotycznej Virginii Woolf w „Godzinach” po ofiarę przemocy domowej w „Wielkich kłamstewkach”.

Nicole Kidman zagra w nowym serialu SkyShowtime (Fot. Materiały prasowe)

Tym razem aktorka wystąpi w thrillerze szpiegowskim „Lioness”, którego jest również producentką wykonawczą. Akcja serialu toczy się wokół losów młodej żołnierki, Cruz Manuelos (Laysla De Oliveira), zwerbowanej do zespołu CIA Lioness Engagement Team. Kobieta ma pomóc w rozpracowaniu organizacji terrorystycznej. Kidman gra tu Kaitlyn Meade, opisywaną jako starszą przełożoną CIA, która ma za sobą długą karierę w polityce.

Oś fabuły opiera się na prawdziwym programie CIA, do którego należą kobiety z amerykańskiej piechoty morskiej. Działają one na terenie Iraku i Afganistanu, gdzie zbierają dane wywiadowcze.

W obsadzie znaleźli się również: Zoe Saldaña, Jill Wagner, Dave Annable, LaMonica Garrett, James Jordan, Austin Hébert, Hannah Love Lanier, Stephanie Nur i Jonah Wharton. Za reżyserie i scenariusz odpowiada Taylor Sheridan („Aż do piekła”).

Nicole Kidman zagra w nowym serialu SkyShowtime (Fot. Materiały prasowe)

Serial będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku w nowym serwisie streamingowym SkyShowtime.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij