Znaleziono 0 artykułów
23.03.2023

Powrót do korzeni: Nicole Kidman z burzą loków

23.03.2023
Nicole Kidman z kręconymi włosami jak z lat 80. XX wieku (Fot. Getty Images)

Trwała ondulacja znowu jest jednym z najgorętszych urodowych trendów. Na loki jak z lat 80. XX wieku zdecydowały się już Katie Holmes, Bella Hadid czy Emily Ratajkowski. Teraz do tego grona dołączyła także Nicole Kidman, która opublikowała na Instagramie zdjecie ze zmienioną fryzurą.

Trwała ondulacja największą popularnością cieszyła się na przełomie lat 80. i 90. XX wieku. Z lokami na czerwonym dywanie pokazywały się takie gwiazdy jak Sarah Jessica Parker, Andie MacDowell, Julia Roberts, Whitney Houston, Jennifer Grey czy Madonna. I chociaż przez negatywne skojarzenia ze zniszczonymi, zbyt natapirowanymi włosami fryzura już kilka lat później zaczęła być uważana za niemodną, dzisiaj za sprawą gwiazd wraca do łask. Z burzą loków podczas uroczystego koktajlu marki Viktor & Rolf, pokazała się Emily Ratajkowski, a kilka dni później w jej własnej interpretacji trendu sfotografowana została Katie Holmes premierze sztuki „The Wanderers” w Nowym Jorku.

Do tego stylu fryzury kolejny raz przekonała się również Nicole Kidman. Aktorka, która ma naturalnie kręcone pasma, jako jedna z pierwszych w latach 80. XX wieku lansowała w Hollywood modę na trwałą. Teraz gwiazda powróciła do dawnej fryzury, a metamorfozą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Kidman opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których pozuje w zwiewnej sukience maksi i z lokami w kolorze truskawkowego blondu. Jak mówi w wywiadach, coraz bardziej zaczyna doceniać swoje naturalne loki: „Prawie nigdy już nie prostuję włosów; pozwalam, żeby były kręcone i dzikie”.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij