Znaleziono 0 artykułów
19.09.2022

Marzenia zaklęte w aksamicie: Kolekcja Westwing Collection „Mystic Romance”

19.09.2022
Fot. Materiały prasowe

Projektanci odpowiedzialni za wystrój wnętrz mówią jednym głosem: czasem warto odrzucić minimalizm na rzecz dramaturgii. Poetyckie inspiracje znalazły się w sercu najnowszej kolekcji Westwing Collection „Mystic Romance”. – Po długiej erze nowoczesnych kształtów i kolorów, jestem podekscytowana, że romantyzm powraca do wzornictwa – mówi Alexandra Tobler, dyrektor kreatywna marki.

W swojej nowej kolekcji zatytułowanej „Mystic Romance” Westwing prezentuje paletę barw złożoną z ochry, pudrowego różu czy wrzosów, które kontrastują ze złamaną bielą i kremowymi tonami. Te romantyczne odcienie, w połączeniu z przyjemnymi w dotyku tkaninami, takimi jak gnieciony aksamit czy satynowy żakard, sprawiają, że cała kolekcja nabiera przytulnego charakteru. – Ta kolekcja jest dla mnie wyjątkowa, ponieważ sprawia wrażenie, jakbyśmy przenieśli do swojego domu bajkę. Mimo że jest marzycielska, nie jest przeznaczona tylko dla fanów romantyzmu. Przedmioty są również bardzo szykowne i można je łączyć z każdym rodzajem wnętrz – opowiada Alexandra Tobler.

Wykorzystanie nietypowych technik, takich jak drukowanie falban za pomocą maszyn 3D czy dodawanie haftów na tkaniny bouclé sprawia, że nowa seria przedmiotów idealnie odzwierciedla nowoczesnego ducha obecnych czasów. Zespół projektantów odpowiedzialny za kolekcję „Mystic Romance” inspirował się także naturą, dzięki czemu nie brakuje w niej tak uwielbianych przez klientów motywów botanicznych i kwiatowych. Produkty z linii Westwing Collection „Mystic Romance” dostępne są na WestwingNow.pl.

Iga Trydulska
  1. Kultura
  2. Design
  3. Marzenia zaklęte w aksamicie: Kolekcja Westwing Collection „Mystic Romance”
Proszę czekać..
Zamknij