Znaleziono 0 artykułów
12.08.2020

Nowa modna kawiarnia w Juracie

12.08.2020
(Fot. Materiały prasowe)

Projektantka Dorota Goldpoint otworzyła nową kawiarnię w Juracie. – To przestrzeń dla kobiet, stworzona z miłości do piękna i pasji do tworzenia – opowiada.

Kawiarnia (czynna siedem dni w tygodniu) Goldpoint Zone mieści się niedaleko molo w Jastarni. Zjemy tu wegańskie desery i dietetyczne przekąski. W menu znalazły się także wyselekcjonowane wina. To miejsce artystycznych spotkań, które wystrojem przypomina paryskie bistra. Klienci nowo otwartej kawiarni szczególnie zachwalają tutejszy deser bezowy. – To przestrzeń dla kobiet, stworzona z miłości do piękna i pasji do tworzenia – opowiada Dorota Goldpoint, projektantka i pomysłodawczyni.

(Fot. Materiały prasowe)

Goldpoint Zone to kontynuacja projektu „The Inner Power”, którego inauguracja miała miejsce w 50. urodziny projektantki. Goldpoint chce uświadamiać kobietom, że w dojrzałości tkwi siła, nie słabość. Jest także autorką książki „Serce nie ma zmarszczek” z 2019 roku o mądrości życiowej kobiet. Do projektu zaprosiła znane aktorki i osoby publiczne, takie jak Grażyna Szapołowska, Jolanta Fraszyńska, Katarzyna Grochola, Anna Korcz, Joanna Kurowska, Agata Młynarska, Alicja Węgorzewska-Whiskerd i Katarzyna Żak. Honorową ambasadorką została Irena Santor. Ich fotograficzne portrety autorstwa Marleny Bielińskiej pokazano w kawiarni podczas wernisażu wystawy.

(Fot. Materiały prasowe)
(Fot. Materiały prasowe)

Otwarcie kawiarni zbiega się w czasie z jubileuszem pięciolecia istnienia butiku Doroty Goldpoint w Juracie. W tym sezonie po raz pierwszy projektantka zaprezentowała autorską linię plażową, której głównym motywem są złote muszle. Inspirowała się boginią Afrodytą i energią wody.

Kawiarnia mieści się na ul. Ratibora 27 w Juracie. Jest czynna siedem dni w tygodniu od godziny 11 do 23. Od października będzie czynna tylko w weekendy.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij