Znaleziono 0 artykułów
10.11.2023

Młodość na jeszcze dłużej

10.11.2023
Nowa odsłona linii kosmetyków Premium marki Lierac (Fot. Materiały prasowe)

Wprowadzone na rynek przez markę Lierac kosmetyki pielęgnacyjne z linii Premium odniosły spektakularny sukces – do 2022 roku co minutę na całym świecie sprzedawał się jeden produkt. Teraz, po ponad 10 latach badań nad etapami życia komórek i senoterapią, brand proponuje nową odsłoną kultowej linii.

Nowa odsłona gamy Premium została opracowana we współpracy z grupą ekspertów. Kierowali się oni ideą, aby najpierw zidentyfikować problem, a później wdrożyć leczenie u źródła. Tak powstała technologia [F.G.N.] koncentrująca się na trzech głównych białkach mających wpływ na zachowanie młodego wyglądu skóry: FOXO, GDF-11 i NRF-2. Regenerują one naskórek, odwracają procesy starzenia i rewitalizują aktywne komórki we wszystkich warstwach skóry.

W linii Premium znalazł się jedwabisty krem wzbogacony o silnie nawilżający kwas hialuronowy i zapobiegający powstawaniu przebarwień niacydamid. Do bogatej wersji tego produktu dodano zaś masło shea, które otuli i ukoi suchą skórę. Gamę uzupełnia dwufazowe serum regenerujące. W jego formule znalazło się 7300 mikrogranulek łączących świeżość wody i delikatność olejku. Skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe zawdzięcza nie tylko technologii F.G.N., ale również papainie, wygładzającej i rozświetlającej skórę, oraz niacynamidowi odpowiedzialnemu za redukcję przebarwień.

Nowa odsłona linii kosmetyków Premium marki Lierac (Fot. Materiały prasowe)

Linię zamyka krem pod oczy redukujący mikrozmarszczki. Wzbogacony został uprawianym w Owernii ekstraktem z goryczki żółtej w 100 proc. pochodzenia naturalnego. W jego składzie znalazły się również niacynamid i perłowe cząsteczki, rozjaśniające okolicę oczu. Dla jeszcze lepszej tolerancji formuła nie zawiera substancji zapachowych i została przebadana pod kontrolą okulistyczną.

Każdy produkt z linii Premium jest wegański, nie zawiera fenoksyetanolu i silikonów, a w jego składzie znalazło się do 96 proc. składników pochodzenia naturalnego. Opakowania powstały z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia, a wkłady do kremów można wymieniać.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij