Znaleziono 0 artykułów
13.09.2023

Siła koloru w limitowanej edycji urządzeń marki Dyson do stylizacji włosów

13.09.2023
Nowe kolory urządzeń do stylizacji włosów Dyson (Fot. Materiały prasowe)

Dyson szybko podbił rynek, prezentując swoje przełomowe urządzenia do stylizacji włosów. A że brand doskonale wie, że design produktów jest nie mniej ważny niż ich działanie, kwestii tej poświęca równie dużo uwagi. Teraz bestsellery marki można kupić też w soczystym odcieniu niebieskiego zestawionego z pudrowym różem z ultramatowym wykończeniem.

Dyson zaprezentował urządzenia do stylizacji włosów w limitowanej odsłonie kolorystycznej. Nowe wzornictwo jest wynikiem poszukiwań prowadzonych przez projektantów i inżynierów z zespołu ds. kolorystyki, materiałów i wykończeń firmy. – Inspirując się niektórymi z kultowych kolorów marki Dyson, nasi projektanci opracowali nowe odcienie, wykończenia i zestawienia. Odświeżyliśmy ikoniczny fuksjowy róż, od którego zaczęła się nasza przygoda z urządzeniami do stylizacji włosów, tworząc nieco jaśniejszy, niemetaliczny odcień. Kolor niebieski powstał natomiast na bazie intensywnie niebieskiej barwy kamienia półszlachetnego lapis lazuli – tłumaczy Emma Sheldon, wiceprezeska ds. kolorystyki, materiałów i wykończeń marki Dyson. – Nową kolorystykę dodatkowo podkreśla ultramatowe wykończenie, uzyskane przez precyzyjne nałożenie satynowych powłok, dzięki którym urządzenia mają gładką, przyjemną w dotyku powierzchnię i dobrze leżą w dłoni.

Nowe odcienie ozdobiły bestsellerowe produkty marki Dyson. Wśród nich znalazła się suszarka Dyson Supersonic™, zaprojektowana z myślą o wszystkich rodzajach włosów. W odróżnieniu od konwencjonalnych produktów mierzy ona temperaturę wydmuchiwanego powietrza 40 razy na sekundę i odpowiednio ją reguluje, chroniąc kosmyki przed uszkodzeniami.

Nowe kolory urządzeń do stylizacji włosów Dyson. Set Dyson Supersonic™. (Fot. Materiały prasowe)

Odcień ultramaryny ozdobił także Multistyler Dyson Airwrap™. Dzięki temu produktowi stylizacja włosów jest szybsza i łatwiejsza. Urządzenie wyposażono w funkcję inteligentnej kontroli temperatury, a także silnik cyfrowy Dyson, generujący moc potrzebną do wytworzenia potężnego strumienia powietrza o dużej szybkości. Dzięki temu fryzurę można falować, kręcić, wygładzać i podsuszać, nie niszcząc przy tym delikatnej struktury włosów.

Nowe kolory urządzeń do stylizacji włosów Dyson. Set Dyson Airwrap™. (Fot. Materiały prasowe)

Do limitowanej oferty trafiła również prostownico-lokówka Dyson Corrale™. Dzięki 4-ogniwowemu akumulatorowi litowo-jonowemu jest to idealne urządzenie bezprzewodowe dla osób, które chcą dbać o włosy, ograniczając przy tym uszkodzenia spowodowane użyciem wysokich temperatur. Produkt wyposażony został w platynowy czujnik, dokonujący pomiaru temperatury 100 razy na sekundę. Czujnik przekazuje informacje do mikroprocesora, a ten odpowiednio steruje systemem nagrzewania.

Nowe kolory urządzeń do stylizacji włosów Dyson. Set Dyson Corrale™. (Fot. Materiały prasowe)

Urządzenia w limitowanej wersji niebieski/pudrowy róż można zakupić w oficjalnych sklepach Dyson oraz na stronie dyson.pl.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij