Znaleziono 0 artykułów
24.07.2019

Nowy album Taco Hemingwaya już dostępny

24.07.2019
(Fot. Paweł Fabjański)

Raper sprawił fanom niespodziankę, udostępniając „Pocztówkę z WWA, lato '19” niemal trzy tygodnie przed planowaną premierą. Na płycie usłyszymy m.in Dawida Podsiadło, Pezeta i Rosalie.

Mimo zapowiadanej przerwy w karierze, Taco Hemingway nie zwalnia tempa. Wczoraj do sieci niespodziewanie trafiła „Pocztówka z WWA, lato ’19”. Oficjalna premiera planowana była na 9 sierpnia. Nowa płyta zawiera 11 utworów, na których gościnnie usłyszymy Pezeta, Dawida Podsiadło, Rasa, Kizo, Rosalie i Schaftera. Album artysty jest dostępny bezpłatnie na YouTube i portalach streamingowych. Autorem albumowych zdjęć jest Paweł Fabjański. 

- Po roku 2018, erze silnego skupiania się na sobie („SOMA” + „Café Belga” + „Flagey”), czas wymienić lustro na teleskop i wrócić do obserwowania miasta i społeczeństwa - powiedział o projekcie artysta. - Powiem to najprościej jak się da: przed tobą znajduje się seria dźwięków i garść obserwacji. Tylko i aż tyle. Nie jest to rozprawka ani reportaż. Nie jest to esej ani epopeja. Nie jest to manifest, memoir ani moralitet. Jest to pocztówka. Oto kilka opowieści z Warszawy. Ode mnie, dla was. Niechaj umili wam to kolejne burzliwe lato”.

Taco Hemingway lubi zaskakiwać fanów. „Pocztówka” trafiła do sieci bez singla czy teledysku, trzy tygodnie przed zapowiadaną premierą. Artysta zapowiedział jednocześnie kolejny projekt, na którym chce się teraz skupić. Premiera fizycznego wydania „Pocztówki” ukaże się, jak wcześniej zapowiedziano, 9 sierpnia. Na oficjalnej stronie Taco trwa preorder limitowanej wersji wydawnictwa wzbogaconego o dwa bonusowe utwory. Do fizycznych kopii płyty dodano zestaw pocztówek dedykowanych każdemu trackowi. 
Julia Właszczuk
  1. Kultura
  2. Sztuka
  3. Nowy album Taco Hemingwaya już dostępny
Proszę czekać..
Zamknij