Znaleziono 0 artykułów
16.06.2021

Koniec z puszącymi się włosami

16.06.2021
Podpis

Niesforna fryzura potrafi zepsuć humor na cały dzień. O twoje włosy i dobre samopoczucie zadba nowa końcówka do wykończenia stylizacji Dyson.

Dlaczego włosy się puszą? Wszystko z powodu znanego z lekcji fizyki oddziaływania elektrostatycznego, które sprawia, że pojedyncze pasma włosów są odpychane od całości fryzury. Efekt? Odstające włoski, zwłaszcza jeśli włosy są zniszczone, np. farbowaniem czy nadmierną stylizacją, a ich końcówki stają się szorstkie. Wzmaga to tarcie pomiędzy pasmami, wymuszając użycie jeszcze większej siły podczas rozczesywania, co z kolei jeszcze bardziej zwiększa oddziaływanie elektrostatyczne i w konsekwencji, odstawanie kosmyków. Ponadto, zniszczone włosy są bardziej łamliwe. Te połamane będą więc krótsze niż reszta, co jeszcze bardziej utrudnia osiągnięcie gładkiego wykończenia fryzury. 

Z pomocą przychodzi nowa końcówka Dyson o wygiętym kształcie, który naśladuje efekt uzyskiwany przez fryzjerów przy użyciu suszarki i okrągłej szczotki. Dzięki niej zapomnisz o odstających włoskach, które często rujnują pieczołowicie układaną fryzurę. To szybka, prosta i wygodna w użyciu alternatywa dla tradycyjnego suszenia i stylizacji na szczotce. Jednocześnie, chroni włosy przed uszkodzeniami wynikającymi z bardzo wysokich temperatur, bo pozwala okiełznać odstające włoski za pomocą samego przepływu powietrza, bez użycia ekstremalnej temperatury. Końcówka do puszących i niesfornych włosów idealnie nadaje się też do wykończenia gładkich, prostych fryzur lub fal. 

Fot. materiały prasowe

Jak to działa? Włosy są „zbierane” samym strumieniem powietrza, a końcówka automatycznie przyciąga dłuższe włosy i wyciąga je na wierzch, jednocześnie wypychając krótsze, odstające włoski w głąb pasma. 
W ten sposób uzyskujemy gładkie i lśniące wykończenie fryzury. Końcówki należy używać tylko na suchych i prostych lub wyprostowanych włosach. Można ją kupić na dyson.pl, osobno w cenie 179 złotych oraz w zestawach z suszarką Supersonic. Zestaw z pięcioma różnymi końcówkami kosztuje 1699 zł.  

Marta Krupińska
Proszę czekać..
Zamknij