Znaleziono 0 artykułów
29.05.2024

Przyjemnie czysty dom

29.05.2024
Odkurzacz myjący Dyson WashG1 (Fot. Materiały prasowe)

Dyson wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie czyszczenia podłóg. Nowe urządzenie przypomina kultowy odkurzacz bezprzewodowy marki, jednak tym razem inżynierowie zaskakują użytkowników funkcją aktywnego mycia. Dzięki temu sprzątanie jest szybsze i bardziej higieniczne.

Czyszczenie podłóg to dziedzina dobrze znana marce Dyson, jednak ostatnio jej inżynierowie zdecydowali się pochwalić rozwiązaniami, które są dla niej pewną nowością. Firma słynąca z urządzeń do stylizacji włosów, oczyszczaczy powietrza i odkurzaczy z funkcją podświetlania podłogi teraz prezentuje myjący odkurzacz Dyson WashG1. Urządzenie, który trafi do sklepów w drugiej połowie roku, łączy w sobie funkcje odkurzacza i mopa, zapewniając kompleksowe czyszczenie bez konieczności używania dodatkowych narzędzi.

Dla wielu osób sprzątanie nie należy do ulubionych czynności, ale odkurzacz Dyson WashG1 zdecydowanie je uprzyjemnia. Sprzęt nie tylko skraca czas porządków, ale także eliminuje frustrujące momenty, takie jak manewrowanie pod meblami czy ominięcie pewnych obszarów. W końcu można będzie cieszyć się czystym domem bez zbędnego stresu.

Odkurzacz myjący Dyson WashG1 (Fot. Materiały prasowe)

Dyson WashG1: Innowacyjne rozwiązania dla sprzątania na mokro

Co sprawia, że Dyson WashG1 jest tak wyjątkowy? Odkurzacz myjący nie tylko usuwa brud i plamy, ale został zaprojektowany tak, aby segregować stałe i płynne zanieczyszczenia, co ułatwi higieniczne opróżnianie zbiornika na brudną wodę. Dodatkowo, nie trzeba już myć urządzenia po każdym użyciu – zadba o to automatyczny cykl samoczyszczenia. Dzięki temu proces utrzymania odkurzacza w czystości staje się wygodniejszy i bezproblemowy.

– Skuteczność usuwania plam zależy od stopnia nawilżenia podłogi oraz intensywności ruchu powierzchni czyszczącej. Zaprojektowaliśmy nasze urządzenie w taki sposób, aby użytkownicy mieli nad nim pełną kontrolę i mogli wydajnie sprzątać – mówi Charlie Park, wiceprezes działu Floorcare w firmie Dyson. Podczas mycia podłogi mamy do wyboru trzy poziomy nawilżenia wałka. Każdy tryb czyszczenia można także zmodyfikować na trzy różne sposoby, a w razie potrzeby uruchomić tryb boost. Wtedy woda zużywana jest szybciej, a wałki są intensywniej zwilżane.

Nie trzeba jednak się martwić o częste uzupełnianie wody, bo litrowy zbiornik wystarcza na sprzątanie 290 metrów kwadratowych. Dzięki innowacyjnej technologii zapewnia dokładne czyszczenie na mokro, jednocześnie minimalizując ilość wody pozostającej na podłodze. Konstrukcja dwóch płyt umieszczonych przy szczotkach usuwa nadmiar wody, przekierowując go do specjalnego pojemnika. Dzięki temu podłoga nie jest nadmiernie namaczana, a proces usuwania trudnych plam odbywa się bezproblemowo i bez pozostawiania smug.

Hela Kozak
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Przyjemnie czysty dom
Proszę czekać..
Zamknij