Znaleziono 0 artykułów
16.04.2020

Oscarowa Annette Bening w poruszającym filmie

16.04.2020
(Fot. materiały prasowe)

Czterokrotnie nominowana do Oscara Annette Bening występuje w intymnym portrecie kobiety, która po rozstaniu z mężem układa swoje życie na nowo. „Co przyniesie jutro” już od 17 kwietnia na platformie VOD.

Annette Bening, nominowana do Oscara za takie filmy jak „American Beauty” czy „Naciągacze”, wcieli się w rolę Grace. Po 29 latach małżeństwa mąż, grany przez Billa Nighy’ego z „To właśnie miłość”, zostawia ją dla innej kobiety. Grace musi odkryć siebie na nowo i odnaleźć równowagę w pojedynkę. Nadmorskie miasteczko Seaford wzmacnia poczucie samotności. Grace musi skonfrontować się ze swoim silnym charakterem, który utrudniał małżeńskie życie. W rolę syna, Jamiego, wciela się Josh O’Connor, znany z serialu „The Crown”. Bohaterowie doskonale nakreślają problemy współczesnej nuklearnej rodziny, zmagającej się z kryzysem. Ciekawe spojrzenie na sytuację oferuje perspektywa Jamiego, który pomimo dorosłego życia, silnie przeżywa niespodziewane rozstanie rodziców.

 

Za reżyserię i scenariusz odpowiada William Nicholson, znany z „Gladiatora”. W obsadzie aktorskiej znajdują się także Aiysha Hart, Ryan McKen („Gra o tron”), Steven Pacey („Blakes 7”)  i Nicholas Burns. Produkcja miała już swoją światową premierę 6 września ubiegłego roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, obok takich produkcji jak „Boże ciało” Jana Komasy. Zarówno widzowie, jak i krytycy przyjęli film z ogromnym entuzjazmem.

Dystrybutorem filmu „Co przyniesie jutro” jest firma M2 Films. Film od 18 kwietnia będzie można obejrzeć na platformach VOD: VOD.pl, Platforma Canal+, Player+, Chili, UPC Polska, Play, Inea oraz Toya.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij