Znaleziono 0 artykułów
02.08.2023

Penélope Cruz na zakupach w wiązanej koszuli, dżinsach i klapkach Chanel

02.08.2023
Penélope Cruz (Fot. Getty Images)

Jako ambasadorka Chanel Penélope Cruz uosabia elegancję francuskiego domu mody podczas wielkich gal. Ale projekty marki nie towarzyszą jej jedynie na czerwonym dywanie. Letnia stylizacja hiszpańskiej aktorki to dowód na to, że Chanel broni się w każdej sytuacji.

Penélope Cruz pozostaje wierna Chanel

Nikogo nie zaskoczył wybór Penélope Cruz na ambasadorkę Chanel.  Namaścił ją w 2018 roku sam Karl Lagerfeld. Aktorka z właściwą sobie gracją łączy klasykę z subtelnie eksplorującymi nowe trendy elementami garderoby. Laureatka Oscara wybierała projekty Chanel na wiele okazji. Wystarczy przypomnieć jej kreację na tegorocznej MET Gali, czy tweedową mini z paryskiego pokazu Chanel na jesień-zimę 2023.

Penélope Cruz w codziennej stylizacji też stawia na Chanel

Po zakupy Penélope także chodzi w Chanel. Jej codzienna stylizacja z upalnego Los Angeles składała się z wiązanej na brzuchu koszuli z motywem paisley i klasycznych, czarnych dżinsów. Akcentem chanelowskim okazały się tym razem buty – czarno-białe japonki Chanel z kultowym logo marki. Całość prezentuje się wakacyjnie, a Cruz znalazła idealny sposób na to, by po raz kolejny włączyć do stylizacji ukochaną markę.

Penélope Cruz w klapkach Chanel na zakupach (Fot. Backgrid/East News)

Penélope Cruz powróci na ekrany jeszcze w tym roku?

Jako że aktorzy i scenarzyści wciąż walczą w Hollywood o swoje prawa, daty premier kinowych na jesień i zimę przesuwają się. Zgodnie z zapowiedziami, jeszcze w tym roku będziemy mieli okazję zobaczyć Penélope Cruz w filmie „Ferrari” Michaela Manna. Zdjęcia kręcono w 2022 roku we Włoszech, a partnerować hiszpańskiej aktorce będą Adam Driver i Shailene Woodley.

Maja Kierul
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Penélope Cruz na zakupach w wiązanej koszuli, dżinsach i klapkach Chanel
Proszę czekać..
Zamknij