Znaleziono 0 artykułów
24.11.2022

Perfect Care: Pielęgnacja ubrań z suszarką Electrolux

24.11.2022
Fot. Materiały prasowe

Marka Electrolux od ponad 100 lat dostarcza do naszych domów najlepszej jakości urządzenia AGD. Wśród nich znajdują się suszarki z linii Perfect Care, które nie tylko perfekcyjne wysuszą ubrania, ale także zapewnią ich kompleksową pielęgnację.

Technologia zastosowana w suszarkach Electrolux ma jeden cel: zadbać o tkaninę. Dlatego podczas suszenia chroni nawet najdelikatniejsze włókna, takie jak jedwab i wełna, a do tego minimalizuje zagniecenia. Co ciekawe ubraniom outdoorowym jest również w stanie przywrócić wodoodporność.

Fot. Materiały prasowe

W suszarkach zastosowano innowacyjne systemy. DelicateCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna do typu tkaniny, aby zapewnić optymalną pielęgnację. Funkcja SmartSense wykrywa wilgotność, dzięki czemu wszystkie ubrania zostają równomiernie wysuszone przy zachowaniu ochrony przed zbyt wysoką temperaturą. GentleCare umożliwia suszenie odzieży w temperaturze niemal o połowę niższej niż w konwencjonalnych suszarkach, dzięki czemu nie jest ona nigdy poddawana nadmiernemu działaniu ciepła. Tymczasem SensiCare dostosowuje czas suszenia do poziomu wilgotności, aby zaoszczędzić czas i energię. Funkcja CycloneCare z technologią 3DSense głęboko skanuje włókna materiału i automatycznie dostosowuje do nich ustawienia. Dzięki temu wszystkie tkaniny – od jedwabnych po wełniane – zachowują doskonały wygląd i miękkość w dotyku, a puchowe kurtki zatrzymują do 30 proc. więcej ciepła niż te, które wysuszono na wolnym powietrzu.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij