Znaleziono 0 artykułów
01.04.2021

Wiosenna pielęgnacja dłoni

01.04.2021
Fot. Getty Images

Wahania temperatur, chłodne wieczory i częste mycie rąk – po długiej zimie skóra dłoni potrzebuje troski. Z pomocą przychodzi nam marka CeraVe, której kremy powstają pod czujnym okiem dermatologów.

Częste mycie i dezynfekcja rąk to podstawa, zwłaszcza w czasie pandemii. Efektem ubocznym tych zabiegów są podrażnienia delikatnej skóry dłoni, naruszenie jej bariery ochronnej, a także przesuszanie skórek wokół paznokci i większa łamliwość samych płytek. Dodajmy do tego wiosenne wahania temperatur i chłodne wieczory, a zobaczymy, jak starannej ochrony wymagają nasze wymęczone zimą dłonie.

Fot. materiały prasowe

Z myślą o zdrowo wyglądającej, gładkiej i nawilżającej skórze marka CeraVe przygotowała linię trzech produktów do codziennej pielęgnacji. Pierwszym etapem jest delikatne złuszczanie, w którym pomoże wygładzający żel do mycia z linii CeraVe SA. Dzięki bogatej w kwas salicylowy formule delikatnie złuszczymy martwy naskórek i umożliwimy lepsze wchłanianie się składników odżywczych. Następnym etapem jest nawilżanie. Tu z pomocą przychodzi nam balsam CeraVe SA. Stworzony na bazie mocznika, zmiękczy naskórek i dogłębnie go nawilży, zapobiegając ponownym przesuszeniom.

Wiosną naszej uwagi będą wymagały także stopy. Aby przygotować je na sezon wakacyjny, warto zadbać o nie już teraz. Regenerujący krem CeraVe SA pomoże odbudować naturalną barierę ochronną. W składzie produktu znajdziemy ceramidy, czyli naturalne budulce lipidów, które skutecznie odżywią wrażliwą skórę stóp. Wszystkie kosmetyki CeraVe SA są tworzone we współpracy z dermatologami.

Redakcja Vogue.pl
Proszę czekać..
Zamknij