Znaleziono 0 artykułów
30.09.2019

Pierwsza zapowiedź czwartego sezonu „Stranger Things”

30.09.2019
(Fot. Netflix/The Hollywood Archive)

Bracia Duffer, twórcy serii, podpisali właśnie umowę na kolejne netfliksowe produkcje. Z tej okazji do sieci trafiła oficjalna zapowiedź dalszych przygód bohaterów z Hawkins. 

"Już nie jesteśmy w Hawkins" głosi napis kończący pierwszą zapowiedź czwartego sezonu "Stranger Things". W trwającym niespełna minutę klipie możemy zobaczyć charakterystyczną typografię z serialowej czołówki, która zostaje przeniesiona do świata Drugiej Strony. Teaser nie zdradza żadnych szczegółów dotyczących fabuły kolejnej odsłony przygód Jedenastki i jej przyjaciół, ani planowanej premiery sezonu.

Zapowiedź zbiegła się natomiast w czasie z informacją, że bracia Duffer podpisali długofalowy kontrakt z Netfliksem. W ramach współpracy filmowy duet wyprodukuje seriale i filmy, również spoza uniwersum „Stranger Things”. -– Netflix podjął spore ryzyko, dając szansę nam i naszemu projektowi, co nieodwracalnie odmieniło nasze życie -– powiedzieli bracia Duffer. -– Nie możemy się już doczekać chwili, gdy będziemy mogli dzielić się z Wami kolejnymi opowieściami. Oczywiście zaczniemy od powrotu do Hawkins -– dodali.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij