Znaleziono 0 artykułów
14.01.2022

Pippa Middleton w czerwonym kombinezonie

14.01.2022
(Fot. Getty Images)

Pippa Middleton razem z mężem wybrali się 13 stycznia na premierę spektaklu Cirque du Soleil „Luzia” w Royal Albert Hall w Londynie. Młodsza siostra księżnej Kate założyła na tę okazję czerwony kombinezon.

Pippa Middleton, choć formalnie nie należy do rodziny królewskiej, w Wielkiej Brytanii traktowana jest, jakby była członkiem monarchii. Na pierwsze strony gazet trafiła przeszło 10 lat temu, po tym jak zrobiła furorę na ślubie swojej siostry, księżnej Kate, i księcia Williama. Od tego czasu sama wyszła za mąż, za Jamesa Matthewsa, i ma dwoje dzieci. A że dba o swoją prywatność, tym mocniej zauważane jest każde jej publiczne wyjście. Takie jak to z 13 stycznia, kiedy razem z mężem wybrała się na premierę do Royal Albert Hall.

W drodze na spektakl Pippa miała na sobie czarny płaszcz. Stylizację z czerwonym kombinezonem w roli głównej uzupełniła kopertówką i szpilkami w tym samym kolorze, tworząc spójny look. Karminowe kreacje, w szczególności sukienki, często zakłada również starsza siostra Pippy, księżna Kate. Widywana była w nich wielokrotnie, m.in. gdy wychodziła ze szpitala po narodzinach swojego trzeciego dziecka, księcia Louisa, czy podczas licznych wizyt w innych krajach – wtedy również sięgała po ten królewski kolor. Teraz w czerwieni równie pięknie jak Kate wyglądała Pippa. A James Matthews, były kierowca rajdowy, dorównywał żonie szykiem – postawił na klasyczny granatowy garnitur i błękitną koszulę.  

Zuzanna Zasada
Proszę czekać..
Zamknij