Znaleziono 0 artykułów
31.05.2022

Pop-up KAPSULA x Mysia 3: „Look Brave, Live Ukraine”

31.05.2022
Fot. Materiały prasowe

Rusza kolejna akcja pomagająca ukraińskim markom pod hasłem „Look Brave, Live Ukraine”. W dniach 6 i 7 czerwca przy ulicy Mysiej 3 będzie można zakupić kolekcje ukraińskich projektantów. Na miejsce przybędą również kreatorzy, którzy opowiedzą o wojennej rzeczywistości i swoich planach na przyszłość.

Natalia Gord jest założycielką ukraińskiej platformy KAPSULA, zrzeszającej ponad 100 ukraińskich marek i projektantów. Aby pomóc przetrwać twórcom w tym trudnym czasie, otworzony zostanie tymczasowy pop-up przy ulicy Mysiej 3. W butiku będzie można zakupić specjalnie sprowadzone z Kijowa kolekcje 35 marek, a także spotkać się z projektantami. Do akcji dołączyła również Justyna Kosmala, która zapewni słodki poczęstunek.

Ukraińcy tworzą. Nowe znaczenia, nowe przeznaczenia, nowe wygrane. Ukraińcy tworzą nawet wtedy, kiedy wydawałoby się, że nie ma już nic do stworzenia. Kiedy wydawałoby się, że nie ma już ku temu uzasadnienia. Kiedy strach coś tworzyć. Ukraińcy nie poddają się. Są dzielni i niezłomni. Znajdują w sobie siłę nie tylko by być mieć, ale by pomnażać to, co już istnieje. Tworzyć dziś świadczy o wielkiej odwadze. To zaczynać od zera, zaczynać od nowa, nie poddawać się. Ukraińscy projektanci stracili swoje zespoły, tkaniny, kolekcje, punkty sprzedaży. Ale nie stracili wewnętrznej siły i potrzeby, by tworzyć. Towarzyszą temu odgłosy syren alarmowych, łzy rozpaczy, a czasem przez te łzy – chwile radości. Ukraińcy nie tworzą już po prostu ubrań – tworzą możliwość ubrania się w odwagę – mówi organizatorka.

Pop-up KAPSULA x Mysia 3 otwarty będzie 6-7 czerwca w godzinach 10:00-20:00.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Pop-up KAPSULA x Mysia 3: „Look Brave, Live Ukraine”
Proszę czekać..
Zamknij