Znaleziono 0 artykułów
13.09.2023

Calzedonia organizuje pokaz podczas tygodnia mody w Mediolanie

13.09.2023
Calzedonia organizuje pokaz podczas tygodnia mody w Mediolanie (Fot. Materiały prasowe)

Już 19 września Calzedonia powróci z kolejną edycją Calzedomanii. Po sukcesie zeszłorocznego wydarzenia w Paryżu tym razem pokaz odbędzie się w trakcie tygodnia mody w Mediolanie.

Calzedomania, czyli „Legs Show”, to rezultat „Legs Casting”, czyli castingu na najpiękniejsze nogi w Mediolanie. By wziąć w nim udział, należało wysłać zgłoszenie drogą mailową, a następnie pojawić się we włoskiej stolicy mody. Zwycięzcy eliminacji wezmą udział w pokazie, który odbędzie się w Centrum Kongresowym Allianz MiCo w Mediolanie. W trakcie wydarzenia planowane są także liczne występy na żywo oraz wystawy.

Druga edycja wyjątkowego pokazu Calzedomania

Tegoroczna Calzedomania to już druga edycja pokazu, który po raz pierwszy został zorganizowany w ubiegłym roku w trakcie tygodnia mody w Paryżu. Paryski pokaz odbył się w Palais Brongniart, a nad jego organizacją czuwała Villa Eugenie.

Marka Caldezonia słynie z rajstop, strojów kąpielowych i ubrań na trening

Calzedonia to marka stworzona dla kobiet, które oferuje także stroje kąpielowe, seksowną bieliznę, legginsy i topy sportowe, które idealnie sprawdzą się na trening albo aktywny dzień w mieście.

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij