Znaleziono 0 artykułów
29.10.2020

Premierowo na Vogue.pl: Kampania Chanel N°5 z Marion Cotillard

29.10.2020
(Fot. Kadr z filmu)

Legendarne N°5 odkrywają kolejne karty, zabierając nas w romantyczną podróż z Paryża aż na księżyc. Zobacz najnowszą kampanię jednego z najsłynniejszych zapachów na świecie. 

Nowa kampania jest hołdem dla historii nr 5, a jednocześnie stanowi wyjątkowy i radykalny wybór, by postrzegać piękno jako zakład radości i równości. Kobieta i mężczyzna prowadzą i wspierają się, uwodząc się nawzajem w eleganckim i kapryśnym pas de deux. Związek kochanków po ich niebiańskim tańcu uosabia ideał: jest stworzony dla kobiety, która dąży do spełnienia swoich marzeń. To jest moc nr 5.

Wykreowany przez samą Mademoiselle Chanel, aby dodawał kobietom siły i pewności siebie, N°5 przetrwał próbę czasu, ugruntowując swój status klasyka w świecie perfumerii. Na czele z Thomasem du Pré de Saint Maurem, szefem działu Global Creative Resources Fragrance and Beauty w Chanel, nr 5 rozpoczyna kolejną przygodę z nową ambasadorką – francuską aktorką Marion Cotillard. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

N°5. A timeless mark. #N5 #CHANELFragrance

Post udostępniony przez CHANEL (@chanelofficial)

W filmie w reżyserii Johana Rencka Cotillard przechadza się po pokrytym śniegiem paryskim moście. Nagle znajduje się na księżycu, gdzie czeka na nią wymarzony mężczyzna. Ubrana w złotą suknię z koronek rozpoczyna z nim uwodzicielski taniec. Potem spotkają się ponownie na moście w Paryżu – szczęśliwi, zakochani, piękniejsi.

Piosenka nowozelandzkiej wokalistki Lorde w tle, wykonana przez Marion Cotillard, jest jak oda do współczesnej miłości. Choreografię stworzył Ryan Heffington, a partnerem aktorki jest tancerz Opery Paryskiej, Jérémie Bélingard.

Zobacz kampanię nowego zapachu Chanel N°5 z Marion Cotillard:

 

Aleksandra Lewandowska
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Premierowo na Vogue.pl: Kampania Chanel N°5 z Marion Cotillard
Proszę czekać..
Zamknij