Znaleziono 0 artykułów
03.07.2020

Program randkowy Sary Jessiki Parker

03.07.2020
(Fot. Francois G. Durand/WireImage)

Aktorka znana z „Seksu w wielkim mieście” produkuje nowy program o randkowaniu. Za kamerą staną twórcy „Love Island. Wyspa miłości”.

Rola wiecznej singielki Carrie Bradshaw w „Seksie w wielkim mieście” uczyniła Sarę Jessikę Parker randkowym guru. Nie dziwi więc decyzja aktorki, by ruszyć z własnym programem telewizyjnym. „Swipe Swap” pokaże historię dwóch singli, którzy zamieniają się rolami. W efekcie poznają nowych ludzi. Ta zamiana pozwoli im na zawsze pożegnać się ze statusem singla.

Parker została producentką wykonawczą programu, reprezentując własną firmę Pretty Matches Productions. Reżyserią zajmie się zespół, odpowiadający za sukces „Love Island. Wyspa miłości”. Data premiery programu nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że pojawi się na platformie Showtime w Stanach Zjednoczonych i ITV w Wielkiej Brytanii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker) on

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda występuje w podwójnej roli aktorki i producentki. W serialu HBO „Rozwód” SJP wciela się w rolę Frances z Manhattanu, która przechodzi przez trudny rozwód z mężem Robertem (Thomas Haden Church). Bohaterka próbuje na nowo ułożyć sobie życie. W przyszłym roku aktorka wróci także na deski teatru na Broadwayu. Zagra główną rolę w sztuce Neila Simona „Plaza Suite”. W produkcji pojawi się także mąż Parker, Matthew Broderick.

Parker od 15 lat prowadzi własną firmę producencką. Wykorzystuje także swój wizerunek, wybierając książki dla wydawnictwa Hogarth. Aktywnie wspiera edukację i czytelnictwo. Nie doradza jednak w sprawach dotyczących stylu. Wierzy przede wszystkim w indywidualizm i podążanie własną ścieżką. Zarówno na ekranie, jak i w życiu prywatnym. 

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij