Znaleziono 0 artykułów
18.09.2019

Ralph Lauren stworzy kolekcję ubrań inspirowaną stylem Rachel Green

18.09.2019
Joey i Rachel w serialu „Przyjaciele” (Fot. Getty Images)

Trudno uwierzyć, że od premiery kultowego serialu „Przyjaciele” minęło aż 25 lat. Tę okrągłą rocznicę postanowił uczcić Ralph Lauren. Amerykański projektant, który gościnnie pojawił się w jednym z odcinków produkcji, zapowiedział powstanie kolekcji Wear To Work, odzwierciedlającej niezapomniane elementy garderoby serialowej Rachel.

Phoebe zdobyła serca widzów poczuciem humoru, Monika – małymi i dużymi dziwactwami, ale tak naprawdę wszystkie chciałyśmy być jak Rachel. Jej nienaganny styl, makijaż i fryzura, którą naśladowały miliony kobiet na całym świecie, stały się symbolem tamtej dekady. Nic dziwnego, skoro postać grana przez Jennifer Aniston pracowała w branży mody. Stanowiska w takich firmach jak dom towarowy Bloomingdale’s czy Ralph Lauren zobowiązywały do perfekcyjnego wyglądu.

25 lat po premierze pierwszego odcinka serialu dwaj fikcyjni pracodawcy Rachel Green postanowili połączyć siły z Warner Bros. W wyniku współpracy powstanie kolekcja inspirowana najbardziej charakterystycznymi stylizacjami Rachel Green z lat 90. i 2000. A zdecydowanie jest z czego wybierać. Wystarczy przypomnieć sobie prążkowane garnitury, ołówkowe spódnice, dopasowane sukienki, golfy i przede wszystkim koszule, które pojawiały się w wersji z odkrytymi ramionami, a także z krótkim rękawkiem. 

Kolekcję „Wear to Work” będzie można zobaczyć w centrum handlowym Bloomingdale’s 21 i 22 września. Z okazji 25. rocznicy premiery serialu na miejscu powstanie specjalna instalacja dedykowana „Przyjaciołom”. Oprócz możliwości kupienia kolekcji Ralpha Laurena, w której znajdą się m.in. skórzane spodnie i spódnice, garnitury, zamszowe spódnice długości mini i midi, atakże w lamparcie cętki, fani produkcji otrzymają darmowy kubek kawy. Zwiedzą też biuro Rachel, które zostanie odwzorowane na trzecim piętrze budynku. 

Ceny ubrań będą zaczynać się od 150 dolarów.

Jennifer Aniston w serialu "Przyjaciele" (Fot. Getty Images)

 

Katarzyna Pietrewicz
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Ralph Lauren stworzy kolekcję ubrań inspirowaną stylem Rachel Green
Proszę czekać..
Zamknij