Znaleziono 0 artykułów
24.05.2023

Reese Witherspoon wraca do grzywki sprzed lat

24.05.2023
Reese Witherspoon (Fot. Getty Images)

Reese Witherspoon to kolejna gwiazda, która w ciągu ostatnich tygodni zdecydowała się na metamorfozę. Aktorka porzuciła swój charakterystyczny przedziałek na środku, by powrócić do fryzury sprzed lat. Na identyczne cięcie nawiązujące do estetyki Y2K postawiła także niedawno jej córka Ava Phillippe.

Wraz ze zbliżającymi się wakacjami, coraz więcej gwiazd decyduje się na spektakularne metamorfozy. Zamiast motywować do eksperymentów, lansują nostalgiczny powrót do korzeni. Nicole Kidman znów pokazała się w lokach w kolorze truskawkowego blondu, Miley Cyrus blond pasma zamieniła na brązowe fale w stylu Hanny Montany, a Rihanna wróciła do postrzępionej grzywki z początków kariery.

Reese Witherspoon w grzywce

Do fryzury sprzed lat znów przekonała się także Reese Witherspoon. Aktorka, jako wierna fanka klasyki, rzadko igra z wizerunkiem. Od początków kariery jest wierna blond pasmom sięgającym za ramiona, a look odświeża jedynie eleganckim uczesaniem w stylu hollywoodzkiego boba albo nową grzywką. Tak też było w tym przypadku. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z delikatnie cieniowanymi jasnymi włosami i prostą grzywką. Nowe cięcie do złudzenia przypomina uczesanie aktorki z 2007 roku. Gwiazda, już wtedy uznawana za jedną z najpopularniejszych w Hollywood, pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie w prostej grzywce, delikatnie zaczesanej na bok.

Ava Phillippe: Jaka matka, taka córka

Do fryzury aktorki niedawno nawiązała także jej córka Ava Phillippe. 23-latka wielokrotnie była porównywana do sławnej mamy, ale kiedy opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z delikatnie falowanymi blond włosami z prostą grzywką, wyglądała niemal identycznie jak Reese. Romantyczną fryzurę ozdobiła wtedy wiankiem ze stokrotek, co jeszcze dodało jej uroku.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij