Znaleziono 0 artykułów
25.04.2023

Salma Hayek w żółtym bikini

25.04.2023
Salma Hayek (Fot. Getty Images)

Salma Hayek ogłasza początek lata. Gwiazda po raz kolejny wrzuciła do sieci zdjęcia, na których pozuje w żółtym bikini. „Gdy tyko potrzebuję dodać sobie energii, wskakuję do oceanu”, podpisała fotografię.

Zeszłego lata Salma Hayek regularnie publikowała na Instagramie zdjęcia w strojach kąpielowych. Gwiazda pozowała w zmysłowym kostiumie z lamparcim printem od Saint Laurent, czy stroju z logo Gucci. Posty stały się hitem sieci, a fani aktorki komplementowali jej dystans do siebie.

W tym sezonie Salma Hayek ponownie dzieli się fotografiami z wakacji. Aktorka wrzuciła do sieci serię zdjeć, na których wyłania się z oceanu w dwuczęściowym stroju kąpielowym. „Gdy tyko potrzebuję dodać sobie energii, wskakuję do oceanu”, podpisała post. Miłośnicy gwiazdy nie kryją zachwytu. „Królowa kostiumów kąpielowych powróciła”, „Czekałam na te zdjęcia”, „Definicja szczęścia”, czytamy w komentarzach.

56-letnia gwiazda często podkreśla, że teraz jest najlepszy czas w jej życiu. Na Instagramie chętnie pokazuje się bez makijażu, zachęca do celebracji małych rzeczy i propaguje ideę życia w rytmie slow. Od lat uchodzi również za ikonę stylu i nieraz udowadniała, że w dojrzałym wieku nie należy rezygnować z odważnych projektów.

Myślałam, że starzenie się oznacza utratę pracy, a wciąż pracuję. Myślałam, że w dojrzałym wieku nie będę już zakochana, a jestem. Nie czuję, żebym wraz z upływem czasu coś traciła. Wręcz przeciwnie – powiedziała gwiazda w rozmowie z Elizabeth Logan.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij