Znaleziono 0 artykułów
05.01.2022

Salma Hayek w kostiumie kąpielowym Saint Laurent

05.01.2022
Fot. Getty Images

Salma Hayek wie, jak zrobić wrażenie w nowym roku. Jej sposób? Zniewalający kostium kąpielowy z lamparcim printem od Saint Laurent.

„Pierwsza kawa w pierwszy poniedziałek pierwszego miesiąca nowego roku” – napisała Salma Hayek na Instagramie przy fotografii, na której w otoczeniu gór, morza i palm pozuje w stroju kąpielowym. Kostium od Yves Saint Laurent zdobią lamparcie cętki i głęboki dekolt. Cztery dni wcześniej Hayek z kolei zachwyciła w czarnym jednoczęściowym stroju. „Niech ten nowy rok przyniesie wam świadomość własnej siły” – napisała.

Pod koniec listopada internet obiegł również wiralowy post aktorki, wtedy gwiazda miała na sobie kostium kąpielowy marki Gucci. „To nie jest mój strój z »Domu Gucci«, ale i tak gorąco polecam” – zażartowała Hayek.

W „Domu Gucci” Salma Hayek wciela się w Pinę Auriemmę – wróżkę tarocistkę, która pomogła Patrizii Reggiani (Lady Gaga) zorganizować zamach na Maurizio Gucciego (Adam Driver). Podczas trasy promującej film Salma Hayek zachwycała w stylizacjach glamour włoskiego domu mody. Gwiazdę można również oglądać w produkcji z uniwersum Marvela „Eternals”, gdzie zagrała u boku Angeliny Jolie, Gemmy Chan i Kita Haringtona.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij