Znaleziono 0 artykułów
21.05.2021

Sara Ramirez w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”

21.05.2021
Sara Ramirez (Fot. Getty Images)

Gwiazda „Chirurgów” i „Madame Secretary” dołączyła do obsady „And Just Like That”. Zagra pierwszą w historii serii osobę niebinarną.

Od ogłoszenia prac nad wznowieniem kultowego serialu producenci i odtwórczynie głównych ról z Sarą Jessicą Parker na czele, zapowiadają, że produkcja będzie dostosowana do realiów współczesnego Nowego Jorku. Opowie o współczesnych kobietach po 50., ich problemach, przyjaźniach i miłości na tle różnorodnego pejzażu miasta. Scenarzyści, wśród których tak jak na ekranie, znaleźli się przedstawiciele ludzi koloru, pragną wpleść kwestie istotne społecznie, w tym ruch #MeToo i walkę o tolerancję oraz równouprawnienie. Obsadę programu zasilą nowi bohaterowie, reprezentanci każdej mniejszości, co zapewni możliwość identyfikacji widzów z postaciami z ekranu. – Cynthia, Kristin i ja nie możemy się doczekać, aby pokazać Nowy Jork z innej perspektywy – mówi Sarah Jessica Parker, odtwórczyni roli Carrie Bradshaw. – I wreszcie opowiedzieć o naszych bohaterkach: Co udało im się osiągnąć? Jak potoczyła się ich przyjaźń? Kim są?

(Fot. materiały prasowe)

Kilkanaście dni temu producenci „And Just Like That” ujawnili, że na planie do Carrie, Charlotte i Mirandy dołączą trzy wiodące czarnoskóre postaci. Teraz ogłoszono, że w obsadzie zobaczymy również Sarę Ramirez („Chirurdzy” i „Madame Secretary”). Gwiazda wcieli się w osobę niebinarną (w prywatnym życiu również nie utożsamia się z żadną z płci) zajmującą się standupem i prowadzącą podcast, którego stałym gościem jest Carrie. – Jesteśmy podekscytowani faktem, że tak utalentowana osoba jak Sara Ramirez dołącza do obsady naszego serialu. Sara to wyjątkowy talent, który dobrze czuje się i w komedii, i w dramacie. Stanowi inspirację do stworzenia tej nowej postaci – mówi producent serialu, Michael Patrick King.

Zdjęcia do 10-odcinkowej serii mają ruszyć niedługo. Za reżyserię „And Just Like That” odpowiada Michael Patric King, twórca filmowych wersji „Seksu w wielkim mieście” oraz kilku odcinków serialu.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij