Znaleziono 0 artykułów
19.05.2020

Seksowny teledysk Harry’ego Stylesa

19.05.2020
(Fot. materiały prasowe)

„Watermelon Sugar”, nowy klip najlepiej ubranego Brytyjczyka, opowiada o bliskości, dotyku i namiętności, czyli tym, za czym wszyscy w czasie pandemii najbardziej tęsknimy.

Harry Styles w teledysku do singla „Watermelon Sugar” z płyty „Fine Line” przypomina nam o radości z dotyku. Za wideo odpowiadają reżyserowie z Bradley & Pablo. Beztroskie lato, plażowa sceneria, opalone dziewczyny i, oczywiście, tytułowe arbuzy – aż chce się wybrać na wakacje. Otoczony rzeszą pięknych kobiet, Styles przytula się, całuje i tańczy. Wszystko po to, by pokazać, jak ważny jest dotyk.

 

Styles, znany z zainteresowania modą, rozpieszcza także oryginalnymi stylizacjami. Za ich dobór w teledysku odpowiada długoletni stylista artysty, Harry Lambert. Tęczowa bluza i kwiecisty szal z jesiennej kolekcji Gucci, a także oldskulowa kamizelki z okularami przeciwsłonecznymi w stylu Eltona Johna pasują do estetyki lat 70. i dzieci kwiatów.

(Fot. materiały prasowe)

Harry Styles jako przyjaciel, ambasador i współpracownik Alessandra Michelego z Gucci (jest twarzą Gucci’s Mémoire d’une Odeur – uniseksowego zapachu) wie, że pokolenie współczesnych 20-latków jest płynne płciowo. Dlatego z dumą nosi torebkę, maluje paznokcie na miętowo i kreśli czarne kreski na powiekach. Na tegorocznej gali MET, której był gospodarzem obok Lady Gagi, Sereny Williams, Michelego i Anny Wintour, pokazał się w czarnych koronkach. Nietrudno było zobaczyć w nim inkarnację Oscara Wilde’a, a właściwie niebezpiecznie pięknego Doriana Graya.

Kamila Wojtkiewicz
Proszę czekać..
Zamknij