Znaleziono 0 artykułów
05.11.2020

Serial „Normalni ludzie” nareszcie w Polsce

05.11.2020
(Fot. Materiały prasowe)

Jak skomplikowana może być młodzieńcza miłość? Jak jedna osoba może niespodziewanie (i całkowicie) odmienić życie drugiej? Czy zakochanym uda się zbudować coś trwałego mimo przeciwności losu? Opowieść o Marianne i Connellu pokazuje, że pierwsza miłość potrafi być trudna, niezrozumiała i bolesna.

Ona, wycofana samotniczka, unika rówieśników. On, lubiany przystojniak, nie chce się z początku przyznać, że coś go do tajemniczej dziewczyny ciągnie. Chodzą do tej samej szkoły w małym miasteczku w zachodniej Irlandii. Między nastolatkami tworzy się dziwna więź, którą oboje chcą ukryć.

(Fot. Materiały prasowe)

W rolach głównych w serialu „Normalni ludzie” zobaczymy Paula Mescala oraz Daisy Edgar-Jones („Wojna światów”), a także Sarę Greene („Dom grozy”, „Na poboczu”), Aislín McGuckin  („Outlander”) i Desmond Eastwood („Krypton”, „Wikingowie”). Za reżyserię odpowiadają nominowany do Oscara Lenny Abrahamson („Pokój”) i Hettie Macdonald („Howards End”).
Miniserial, składający się z 12 odcinków, powstał na podstawie bestsellerowej powieści Sally Rooney o tym samym tytule. Rooney jest także autorką scenariusza, który stworzyła wraz z Alice Birch i Markiem O’Rowenem. Premiera odbędzie się na platformie HBO GO 1 grudnia, a także 14 grudnia na antenie HBO. 

Zobacz zwiastun miniserialu „Normalni ludzie”:

 

Aleksandra Lewandowska
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Serial „Normalni ludzie” nareszcie w Polsce
Proszę czekać..
Zamknij