Znaleziono 0 artykułów
09.11.2022

Elizabeth Debicki na premierze „The Crown” w sukni Diora

09.11.2022
Elizabeth Debicki na premierze piątego sezonu „The Crown” w Londynie (Fot. Getty Images)

Na uroczystej premierze piątego sezonu „The Crown” w Londynie nie mogło zabraknąć Elizabeth Debicki. Serialowa Lady Di na purpurowym dywanie pozowała w sukni Diora do złudzenia przypominającej kreację księżnej z 1987 roku. 

W piątym sezonie „The Crown” Elizabeth Debicki zastąpiła Emmę Corrin w roli księżnej Diany. Początkowo obawiała się presji – oczekiwania wobec aktorki grającej Lady Di są ogromne. Okazało się, że angaż do produkcji Petera Morgana był jej pisany. Na ekranie do złudzenia przypomina Lady Di, a poza kamerą łączą ją z księżną Walii podobny styl i delikatna uroda.

Elizabeth Debicki wielokrotnie pojawiała się na czerwonych dywanach w kreacjach inspirowanych stylizacjami księżnej Diany. Nie inaczej było podczas londyńskiej premiery piątego sezonu „The Crown”. Aktorka założyła elegancką suknię Diora z kolekcji wiosna-lato 2022 roku z odkrytym dekoltem i wiązaniem na szyi. W podobnym projekcie – błękitnej sukience Catherine Walker – Lady Di zachwycała na Festiwalu Filmowym w Cannes w 1987 roku. W 2013 roku kultowa kreacja została sprzedana na aukcji w Los Angeles za ponad sto tysięcy dolarów. Dochód przekazano organizacjom charytatywnym działającym na rzecz dzieci.

Księżna Diana w Cannes w 1987 roku (Fot. Getty Images)

Na purpurowym dywanie Elizabeth Dębicki pozowała z serialowymi synami. Timothee Sambor, grający księcia Williama, założył klasyczny garnitur, a dla siedmioletniego Teddy’ego Hawley’a, wcielającego się w role Harry’ego, wybrano welurową marynarkę i muszkę. Na wydarzeniu pojawili się także Dominic West (nowy Karol) z rodziną, Imelda Staunton (nowa Elżbieta II), Olivia Williams (nowa Kamila), Claudia Harrison (nowa Anna) i Lesley Manville (nowa Małgorzata).

Elizabeth Debicki na premierze piątego sezonu „The Crown” w Londynie (Fot. Getty Images)
Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Elizabeth Debicki na premierze „The Crown” w sukni Diora
Proszę czekać..
Zamknij