Znaleziono 0 artykułów
05.09.2022

Elizabeth Debicki na planie „The Crown”

05.09.2022
Elizabeth Debicki na planie djęciowym, 2022 r. (SplashNews.com/East News)

Od kilku miesięcy trwają zdjęcia do piątego sezonu „The Crown” o brytyjskiej rodzinie królewskiej. W rolę księżnej Diany w serialu Netfliksa wciela się tym razem Elizabeth Debicki. Na zdjęciach z planu widać, że podobieństwo aktorki do granej przez nią postaci jest uderzające.

Zdjęcia z planu „The Crown”, udostępnione w lutym, wywołały ogromne poruszenie wśród fanów. Elizabeth Debicki, australijska aktorka o polskich korzeniach, do złudzenia przypomina na nich Lady Di. Jedna z pierwszych fotografii przedstawiała Elizabeth w czerwonej, puchowej kurtce, dopasowanym golfie, czarnych spodniach, brązowych butach i replice granatowej bejsbolówki Diany z Królewskiej Kanadyjskiej Policji Konnej. Aktorka nosi nawet replikę pierścionka księżnej Walii, który dziś należy do żony Williama, Kate. 

Księżna Diana, 1995 r. (Fot. Getty Images)

Czekający na nowe wcielenie Diany mają szansę zobaczyć odgrywającą ją aktorkę w nowej stylizacji. Debicki sfotografowana na planie produkcji ma na sobie czarną sukienkę z paskiem, szafirowy płaszcz, płaską torebkę oraz ciepłe buty w stylu UGGs. Na planie towarzyszą jej Dominic West, grający księcia Karola oraz syn Dominica Westa, Senan, który z kolei wciela się w księcia Williama. Jak podają brytyjskie media, scena, nagrywanie której uwiecznili paparazzi, przedstawiać ma pierwszy dzień księcia Williama w Eton. 6 września 1995 roku Diana odprowadzała syna do słynnej placówki w Berkshire w Anglii ubrana w stylizację prawie identyczną do tej, w której obecnie możemy podziwiać Dębicki.

Księżna Di, 1994 r. Austria, Fot. Getty
Elizabeth Debicki na planie djęciowym, 2022 r., Fot. BackGrid UK/East News

Premiery kolejnego sezonu możemy spodziewać się w listopadzie 2022 roku. Tym razem „The Crown” opowie o przełomie lat 80. i 90., gdy Diana stopniowo uwalniała się od wpływów rodziny królewskiej, a w końcu rozwiodła z księciem Karolem.

Księżna Diana w 1997 roku (Fot. Getty Images)

Nowe stylizacje Elizabeth Debicki jako Diany to jednak nie jedyny news. Po raz pierwszy na planie pojawili się odtwórcy ról księcia Harry'ego i Williama.

Weronika Kochel
Proszę czekać..
Zamknij