Znaleziono 0 artykułów
28.07.2022

Nowe serum Vichy Liftactiv Specialist B3

28.07.2022
Fot. Materiały prasowe

Dermatologiczna marka Vichy wprowadziła na rynek nowy produkt. Liftactiv Specialist B3 to serum na przebarwienia i zmarszczki. Dzięki skoncentrowanej formule bogatej w 13 proc. składników aktywnych uznanych w dermatologii, takich jak niacynamid (witamina B3), kwas glikolowy oraz składniki peelingujące, B3 serum działa w różnych warstwach naskórka, aby skutecznie redukować przebarwienia. 

Marka Vichy już od 40 lat dokonuje przełomów w dziedzinie dermatologii. Zdobyta wiedza opiera się na kompleksowym badaniu wszystkich czynników, które mają wpływ na kondycję skóry. Wśród nich znajdują się nadmierne działanie słońca, wahania hormonalne lub zmiany trądzikowe, które mogą przyczyniać się do powstawania przebarwień.

Fot. Materiały prasowe

Aby walczyć z ciemnymi plamami na cerze, marka opracowała serum Liftactiv Specialist B3. Jego skoncentrowana formuła bogata jest w składniki aktywne. Kosmetyk działa w różnych warstwach skóry. Dzięki zawartości niacynamidu, witaminy B3, widoczność przebarwień jest wyraźnie zredukowana. Kwas glikolowy i składniki peelingujące złuszczają ciemne plamki i sprawiają, że kolor cery jest bardziej jednolity.

W produkcie nie znajdziemy perfum, barwników, alkoholu, czy hydrochinonu. Butelki zawierają szkło z recyklingu.

Serum redukuje przebarwienia aż do 71 proc w osiem tygodni co zostało potwierdzone przez dermatologów w badaniach klinicznych (ocena kliniczna: 44 kobiety po dwóch  miesiącach stosowania; średni rezultat dla intensywności przebarwień: 29 proc.; średni rezultat dla 33 proc. badanych kobiet: 71 proc.).

Aleksandra Kupras
  1. Uroda
  2. Premiery urodowe
  3. Nowe serum Vichy Liftactiv Specialist B3
Proszę czekać..
Zamknij