Znaleziono 0 artykułów
08.03.2019

Shopping Experience powered by Vogue Polska

08.03.2019
Shopping Experience powered by Vogue Polska

W ostatni weekend marca w The Designer Gallery w Galerii Mokotów odbędzie się niezwykłe wydarzenie. Na naszych czytelników i klientów jednego z najlepszych centrów handlowych w kraju czekają niespodzianki przygotowane przez wybrane butiki, a także szereg ciekawych spotkań i warsztatów.

Miesiąc po Vogue Polska Festiwal, podczas którego świętowaliśmy pierwsze urodziny naszego magazynu, we współpracy z Galerią Mokotów postanowiliśmy zorganizować prawdziwy weekend modowych doznań – w miejscu, które stawia przede wszystkim na prestiż i wygodę odwiedzających. Galeria Mokotów to obowiązkowy punkt na mapie Warszawy zarówno dla osób, które pozostają wierne ubraniom, dodatkom i kosmetykom popularnych marek, jak i dla tych, którzy szukają unikatowych produktów z sektora premium. Nie bez przyczyny to właśnie tu swój pierwszy butik w Polsce postanowiły otworzyć marki Chanel oraz Dior, a także &Other Stories, hiszpańskie Uterqüe, a także to tu powstał pierwszy Dr Irena Eris Concept Store. 

Nie mogliśmy więc wyobrazić sobie lepszego miejsca niż The Designer Gallery, w której moda łączy się ze sztuką i designem, na zorganizowanie pierwszego w historii Shopping Experience powered by Vogue Polska. To właśnie w eleganckiej przestrzeni zlokalizowanej na pierwszym piętrze, nad którą – w roli Dyrektor Artystycznej – czuwa reżyser i choreograf pokazów mody Kasia Sokołowska, już 30 i 31 marca znajdziecie nie tylko specjalny pop-up stworzony przez „Vogue Polska”, ale także zakupowe niespodzianki w butikach, które wezmą udział w naszej akcji. 

To jednak nie wszystko! W ostatni weekend marca we wnętrzu The Designer Gallery czekają na Was także spotkania z redakcją naszego magazynu m.in. szefową stylistów Karoliną Gruszecką, Dyrektor działu Digital Hanną Rydlewską i Dyrektorem ds. PR i Marketingu Szymonem Machnikowskim, porady stylistów, a także panele i warsztaty z ciekawymi osobowościami świata mody i urody, z których dowiecie się m.in. o najnowszych trendach oraz o tym, czym jest luksus we współczesnej modzie. Na wszystkie wydarzenia będzie obowiązywała wcześniejsza rejestestracja.

Więcej szczegółów odnośnie wydarzenia i rejestracji na spotkania i panele już wkrótce na Vogue.pl i na galeriamokotow.pl.

Czas trwania wydarzenia: sobota 12:00-20:00; niedziela 12:00-18:00

Redakcja Vogue.pl
  1. Shopping Experience
  2. Shopping Experience powered by Vogue Polska
Proszę czekać..
Zamknij