Znaleziono 0 artykułów
10.10.2022

Srebrna nagroda Klubu Twórców Reklamy dla projektu Sexed.pl

10.10.2022
Fot. Jarosław Sosiński, Watchout Studio

Na tegorocznej Gali Klubu Twórców Reklamy/Innovation 2022 przyznano 159 nagród, w tym 41 złote, 65 srebrnych i 53 brązowych. Jedna z nich – srebrna – trafiła do Fundacji Sexed.pl za projekt Linii Pomocy Sexed.pl dla ofiar, sprawców i świadków przemocy, współfinansowany przez „Vogue Polska”.

Projekt Fundacji Sexed.pl, który powstał we współpracy z „Vogue Polska” jest formą wsparcia skierowaną do osób doświadczających przemocy w związkach, będących jej sprawcami bądź świadkami. Głównym zadaniem nowej Linii Pomocy jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, osobom szukającym wsparcia. Dodatkowo, projekt zachęca świadków przemocy do odpowiednio szybkiego reagowania na krzywdę, a także skupia się na pomocy osobom stosującym przemoc. Jak podkreśla Fundacja, zapobieganie jest najwyższą formą zwalczania przemocy, dlatego tak ważna jest edukacja w tym temacie.

Linia Pomocy zapewnia anonimowość wszystkim szukającym pomocy. Profesjonalne wsparcie zapewniają specjaliści – psycholożki i psycholodzy oraz seksuolożki i seksuolodzy, na czele z ekspertką Anną Ciucias. 

Agnieszka Brzostowska
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Srebrna nagroda Klubu Twórców Reklamy dla projektu Sexed.pl
Proszę czekać..
Zamknij