Znaleziono 0 artykułów
17.02.2022

Stylowa para: Tom Holland i Zendaya w Nowym Jorku

17.02.2022
Fot. Getty Images

Tom Holland i Zendaya zostali okrzyknięci jedną z najbardziej stylowych par 2021. W nowym roku robią wszystko, by utrzymać ten status. Dowodem może być chociażby ich ostatnie wspólne zdjęcie z ulic Nowego Jorku. 

Związek Toma Hollanda i Zendayi zaczął się od przyjaźni. Aktorzy poznali się w 2016 roku na planie filmu „Spider-Man: Powrót do domu”, gdzie Tom grał tytułowego super bohatera, a gwiazda „Euforii” jego skrytą miłość. Romans z ekranu wkrótce przeniósł się do prawdziwego życia – w lipcu 2021 roku aktorzy zostali sfotografowani podczas gorącego pocałunku w samochodzie aktora. Od tej pory razem w parze idą też ich stylizacje. 

Zendaya, która została nagrodzona statuetką Ikony Stylu na CFDA 2021, modowe trendy ma w małym palcu. Jej kreacje glamour w połączeniu z elegancją Toma, tworzą „wystrzałowe duo”, jak mówi Law Roach, wieloletni stylista aktorki. Zakochani zachwycali podczas trasy promocyjnej „Spider-Man: Bez drogi do domu”, podczas której Zendaya wybierała stylizacje z misternymi zdobieniami, a Tom stawiał na klasyczne garnitury i smokingi. 

W drugim tygodniu lutegotego roku paparazzi sfotografowali parę w Nowym Jorku podczas wspólnego wyjścia. Zendaya miała na sobie za oversize’ową koszulę, spiętą w talii paskiem, którą potraktowała jak sukienkę. Nogi gwiazdy podkreślały czarne, półtransparentne rajstopy i szpilki na wysokim obcasie. Burzę kręconych włosów wyprostowała i ułożyła w delikatne fale. Towarzyszący jej Tom postawił na nonszalancje z odrobiną glamour. Aktor miał na sobie czarny golf połączony z popielatym garniturem i eleganckimi botkami. Zawadiactwa dodawała mu fryzura z grzywką zaczesaną do tyłu.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Stylowa para: Tom Holland i Zendaya w Nowym Jorku
Proszę czekać..
Zamknij