Znaleziono 0 artykułów
23.10.2023

Suki Waterhouse i Robert Pattinson w wieczorowych stylizacjach

23.10.2023
Robert Pattinson i Suki Waterhouse razem na czerwonym dywanie (Fot. Getty Images)

Unikają wspólnych wystąpień. Ale na gali organizacji charytatywnej GO Robert Pattinson i Suki Waterhouse pojawili się razem i zachwycili kreacjami.

Choć Pattinson i Waterhouse, którzy są razem od 2018 roku, rzadko pojawiają się jako para na czerwonym dywanie, kiedy już decydują się na wspólne wyjście, zachwycają stylizacjami. Tak było w maju 2023 na pokazie domu mody Dior, którego aktor jest ambasadorem, na MET Gali i teraz, na gali GO Campaign 2023.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse na gali organizacji GO

Coroczna gala GO Campaign odbyła się w Citizen News w Los Angeles. Gwiazdor „Zmierzchu”, od lat wspierający organizację charytatywną GO, od 2015 roku jej ambasador, razem z partnerką pozował na czerwonym dywanie.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse razem na czerwonym dywanie (Fot. Getty Images)

Robert Pattinson w klasycznym czarnym garniturze

Wiele mówiło się o tym, że w tym sezonie brąz zastąpi klasyczną czerń. Gwiazdy jednak wciąż wierne są ponadczasowym rozwiązaniom i niezmiennie chętnie na oficjalne okazje wybierają czerń. Robert Pattinson na gali w Los Angeles pojawił się w klasycznym zestawie, składającym się z prostej czarnej jednorzędowej marynarki, spodni oraz czarnych półbutów. Ten monochromatyczny look uzupełnił czarną koszulą, której rozpięte przy kołnierzyku guziki dodały stylizacji nonszalancji.

Suki Waterhouse w bordowej naked dress

Suki Waterhouse wybrała na tę okazję transparentną bordową długą suknię z głębokim dekoltem w kształcie litery V oraz odkrytymi ramionami. Spod kreacji nietrudno było zauważyć czarną bieliznę. Stylizacja Waterhouse uzupełniona została czarnymi szpilkami ze szpiczastym noskiem. Na uwagę zasługuję także fryzura gwiazdy tego wieczoru, czyli opadające na ramiona blond fale oraz grzywka z przedziałkiem na środku.

Zobacz także:

Aleksandra Lipka
Proszę czekać..
Zamknij